Bakan Yardımcısı Tüfekci’ye Talep ve Sorunlara İlişkin Rapor Sunuldu

Haber tarihi: 27.11.2017 | Okunma: 601
Bu Haberi Paylaşın

Toç Bir-Sen Genel Başkanı Hüseyin Öztürk ve Genel Yönetim Kurulu üyeleri Sabri Kızılkaya, Nail Süngü, Fatih Doğan ve İbrahim Ethem Gürsoy; Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Harun Tüfekçi’yi makamında ziyaret etti.

Ziyarette Toç Bir-Sen Genel Başkanı Öztürk Bakan Tüfekci’ye, orman çalışanlarının talep ve sorunlarına ilişkin hazırladıkları raporu sunarak “Orman ve Su işleri Bakanlığı ve bağlı kuruluşu Orman Genel Müdürlüğü’nde, Genel Yetkili Sendika olarak, kendileri ile yakın işbirliği içerisinde çalışanların motivasyonunu yükselterek daha iyi şartlarda, daha kaliteli kamu hizmeti sunmalarını sağlayacak çalışmalara birlikte imza atmak istediklerini” belirtti.

Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Tüfekci ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “katılımcı yönetim anlayışı içerisinde, çalışanların da fikirlerini dikkate alarak, sizlerle birlikte, güzel çalışmalar yapıp, güzel hizmetlere vesile olacağımıza inanıyorum” dedi.

Bakan Yardımcısı Tüfekci de geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Toç Bir-Sen Genel kongresi sonrasında görevi devralan Hüseyin Öztürk ve Yönetim Kurulu üyelerine başarılar dileyerek ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Ziyaretin sonunda Toç Bir-Sen heyeti Bakan Yardımcısı Tüfekci’ye Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye etti.

Yaklaşık bir saat süren ziyaret karşılıklı iyi dilek ve temennilerle son buldu.