Genel Merkez Sivas, Malatya ve Adıyaman'daydı

Haber tarihi: 20.2.2018 | Okunma: 316
Bu Haberi Paylaşın

Toç Bir-Sen Genel Başkanı Hüseyin Öztürk, Genel Başkan Yardımcıları Nail Süngü, Zekeriya Yazıcı ve Fikret Akdeniz ile birlikte Sivas, Malatya ve Adıyaman’da sendikal çalışmalar ve istişare toplantıları kapsamında teşkilat mensupları ve çalışanlarla bir araya geldi. Genel Merkez Yönetimine Sivas’ta Şube Başkanı Oktay Köksal, Malatya’da Şube Başkanı İlhami Polat, Adıyaman’da ise Faysal Ünsal ve Yönetim Kurulu üyeleri eşlik etti.

İl merkezinde ve ilçelerinde yapılan, kurum çalışanlarının ve üyelerin büyük ilgi gösterdiği toplantılarda 4’üncü Dönem Toplu Sözleşmesindeki kazanımlar ve uygulama esasları tüm detaylarıyla çalışanlarla paylaşıldı, sorun ve talepleri dinledi.

Genel Başkan Öztürk, yetkili sendika olarak 2018-2019 yıllarını kapsayan kazanımlarının yanı sıra hizmet kolu çalışanlarının sosyal ve özlük haklarının korunması ve geliştirilmesi için yaptıkları sendikal çalışmaları ve gelişmeler konusunda da katılımcıları bilgilendirdi.

Sivas Valisi Davut Gül ve Malatya Valisi Nurullah Naci Kalkancı'yı da makamında ziyaret eden Toç Bir-Sen heyeti, sendikal çalışmaları hakkında bilgiler vererek, gündeme ilişkin görüş alış-verişinde bulundular.   

Çalışanların yanı sıra kurum amirlerini de ziyaret eden Genel Başkan Öztürk ve beraberindekiler tarım ve orman sektöründeki çalışmalar, gelişmeler ve sorunlara ilişkin istişarede bulundular.

Habere Bağlı Fotoğraflar