Malatya Şube’den Yılsonu Değerlendirme Toplantısı

Haber tarihi: 18.1.2018 | Okunma: 200
Bu Haberi Paylaşın

TOÇ BİR-SEN Malatya Şube Başkanlığı Yönetim Kurulu, Denetleme Kurulu, Disiplin Kurulu ve iş yeri temsilcilerinin katıldıkları geniş katılımlı bir değerlendirme toplantısı yapıldı. Toplantıya Malatya Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Tahir Macit de katıldı.

Toplantıda açılış konuşması yapan Şube Başkanı İlhami Polat, 2017 yılında yapılan çalışmalar hakkında bilgi vererek 2017 yılının sendikal çalışmalar ve toplu sözleşme kazanımları açısından verimli bir yıl olduğunu söyledi. Polat konuşmasında, bu başarıda büyük katkıları olan üyelerine de teşekkür etti.

Şube Başkanının ardından Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Tahir Macit de bir selamlama konuşması gerçekleştirdi. Macit, bu aileden biri olduğunu, önceden yönetim kurulu üyesi olarak görev aldığını belirterek toplantıya katılmaktan dolayı büyük mutluluk yaşadığını kaydetti.

 Toplantıda selamlama konuşmalarının ardından tarım-ormancılık hizmet koluna bağlı kurumlarda görev yapan çalışanların talep ve sorunlarına ilişkin istişarede bulunuldu.

Habere Bağlı Fotoğraflar