Kadınlar Komisyonu

GENEL MERKEZ

 

 

Emine AKGÜN

  Komisyon Bşk.

Ankara Orman Bölge Müd.

Hatice Bediz ŞEN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müd.

Emine ÇİFTÇİ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Konya Vetriner Kontrol Enstitüsü Müd.

Aynur ŞANLITÜRK

  Komisyon Bşk. Yrd.

Ankara Orman Fidanlık Müd.

Fatma KULOĞLU

  Komisyon Bşk. Yrd.

Tarla Bitkileri Merk.Arşt.Enst.Müd.

Ayşe KÜLHAŞ AYAN

  Komisyon Bşk. Yrd.

OGM Personel Dairesi Başk.

Ümran YILDIZ ÇELEBİ

  Komisyon Bşk. Yrd.

OGM Bilgi Teknojileri Dairesi Başk.

 

 

 

ADANA15

 

 

Neriman TÜRKMENOĞLU

  Komisyon Bşk.

Sarıçam Gıda,Tarım ve Hayvancılık İlçe Müd.

Safiye ÇENEF BARIŞ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Fatma YENTUR

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Selcan AKKOYUN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Doğu Akdeniz Tar.Arşt..Enst.Müd.

Ayşe ERSOY

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Hatice AKIN OĞUZ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Biyolijik Mücadele Araştırma Enst.Müd.

Feyza DÖNDÜ GÜNDEL

  Komisyon Bşk. Yrd.

Doğu Akdeniz Tarımsal Araştırma Enst.Müd.

 

 

 

ADIYAMAN

 

 

Asiye GÜLTEKİN ATALAY

  Komisyon Bşk.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Ayşe DEMİREL

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Aysel ŞİMŞEK

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Halime BARAN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Fatma Aslıhan ERDİL

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Fatma VURUCU

  Komisyon Bşk. Yrd.

Orman İşletme Müd.

 

 

 

AFYON

 

 

Özlem GÜNERİ

  Komisyon Bşk.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Güldüray KOCAMAN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Gülesin YEŞİLDAĞ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Neslihan GENÇ

  Komisyon Bşk. Yrd.

A.A.F İşletme Müd.

Goncagül ÖZKAN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Çevre ve Şehircilik İl Müd.

Özgül Mukaddess ELİTOK

  Komisyon Bşk. Yrd.

TKDK İl Koordintörlüğü

 

 

 

AMASYA

 

 

Gülsüm ESKİOĞLU

  Komisyon Bşk.

Orman Bölge Müd.

Hamiyet BAYAR

  Komisyon Bşk. Yrd.

Orman İşletme Müd.

Tuğba SONTAY

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

 

 

 

ANKARA 1

 

 

Fatma KULOĞLU

  Komisyon Bşk.

Tarla Bit.Mer.Arşt.Enst.Müd.

Emine AYHAN KUYUCU

  Komisyon Bşk. Yrd.

Altındağ Gıda Tarım ve Hay.İlçe Müd.

Ayşe DEMİR

  Komisyon Bşk. Yrd.

Personel Genel Müd.

Şengül GÜLEŞEN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Et ve Süt Kurumu Genel Müd.

 

 

 

ANKARA 9

 

 

Selin GÜVEN

  Komisyon Bşk.

TMO Genel Müd.

Punar YILDIRIM

  Komisyon Bşk. Yrd.

TMO Genel Müd.

Feray BULUT

  Komisyon Bşk. Yrd.

TMO Genel Müd.

 

 

 

ARTVİN

 

 

Aysun YURTTAŞ

  Komisyon Bşk.

Artvin Orman Bölge Müd.

Filiz ÇETİNKAYA

  Komisyon Bşk. Yrd.

Artvin Gıda,Tarım ve Hay.İl Müd.

Ayşe ÇAKIR

  Komisyon Bşk. Yrd.

Ardahan Gıda,Tarım ve Hay.İl Müd.

 

 

 

AYDIN

 

 

Serap BARUT

  Komisyon Bşk.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Meral KÜÇÜK

  Komisyon Bşk. Yrd.

Orman İşletme Müd.

Sinem DURUKAL

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Seher YAVUZ SEVİNİR

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Şeyma  GİRGİN ERDEM

  Komisyon Bşk. Yrd.

İncirliova Gıda,Tarım ve Hay.İleç Müd.

Fercan KORKMAZ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

 

 

 

BALIKESİR

 

 

Safiye AYDOĞAN

  Komisyon Bşk.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Elif DALGIÇ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Bandırma Gıda,Tarım ve Hayvancılık İlçe Müd.

Hülya KUMRU

  Komisyon Bşk. Yrd.

Koyunculuk Araştırma Enstitüsü Müd.

 

 

 

BİLECİK

 

 

Aylin IŞIK

  Komisyon Bşk.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Havva KÖSE ÖZKUL

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

İlknur KONUK

  Komisyon Bşk. Yrd.

Orman İşletme Müd.

Esra AKKAYA

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Nurdan YİLMAZLİ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

 

 

 

BİNGÖL

 

 

Serap İşler HASAR

  Komisyon Bşk.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Kübra ÖZKÖSE

  Komisyon Bşk. Yrd.

Bingöl Et Kombinası Müd.

Ayhan BİRDEN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Bingöl Orman İşletme Müd.

 

 

 

BİTLİS

 

 

Hayriye GÜNEK

  Komisyon Bşk.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Birgül ALBAYRAK

  Komisyon Bşk. Yrd.

"

Arzu SARIŞIK

  Komisyon Bşk. Yrd.

Orman İşletme Müd.

 

 

 

BOLU

 

 

Sevim ORHAN

  Komisyon Bşk.

Gıda Kontrol Laboratuar Müd.

Rafiye ÇAĞLI

  Komisyon Bşk. Yrd.

Batı Karadeniz Araştırma Enst.Müd.

Merve DUMAN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Füsun EVMEZ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Bolu Orman Bölge Müd.

 

 

 

BURDUR

 

 

Tuğba ALTINDAL

  Komisyon Bşk.

Orman İşletme Müd.

Esen Ayça BOZ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Tarım İl Müd.

 

 

 

BURSA 10

 

 

Şule KAPLAYAN

  Komisyon Bşk.

Zirai Karantina Müd.

Leyla KALEMLİ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Ayşegül KAYA

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Hilal GÜNALP

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Berivan ÖĞMEN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Yasemin  BAŞAR

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Betül TEKELİ

  Komisyon Bşk. Yrd.

TKDK İl Koordinatörlüğü

 

 

 

BURSA 52

 

 

Yeliz IŞIK

  Komisyon Bşk.

Orman Bölge Müd.

Duygu ALAGÖZ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Orman İşletme Müd.

Gülmine ÖZDEMİR

  Komisyon Bşk. Yrd.

Orman Bölge Müd.

Eylem DURMAZ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Orman İşletme Müd.

Nuşengül MUMCUOĞLU

  Komisyon Bşk. Yrd.

Orman Bölge Müd.

Ayşe BALLI

  Komisyon Bşk. Yrd.

Orman İşletme Müd.

 

 

 

ÇANAKKALE

 

 

Seher UYAR

  Komisyon Bşk.

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müd.

Berat KARAGÖZ

  Komisyon Bşk. Yrd.

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müd.

Sibel KEMERLİ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Çanakkale Orman Bölge Müd.

Aslı Böbek BAĞRAN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Çanakkale Orman Bölge Müd.

Gülşen US

  Komisyon Bşk. Yrd.

Çanakkale Orman Bölge Müd.

 

 

 

ÇANKIRI

 

 

Pınar PORTAKAL

  Komisyon Bşk.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Serap MENEMENCİOĞLU

  Komisyon Bşk. Yrd.

Orman Fidanlık Müd.                                 

Ebru BUYRUK

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

İmran AKBAŞ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Nurcihan KARADENİZ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Dilek BENİVAR

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Hümeyra ŞENYAYLA

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

 

 

 

ÇORUM

 

 

Fatma Betül ERMİŞ

  Komisyon Bşk.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Neriman BAYRAK

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Perihan DURNA

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Gökçe YILDIRIM

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

 

 

 

DENİZLİ

 

 

Yeliz ÖZDEMİR KOYUN

  Komisyon Bşk.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Fatma OKTAR

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Ümmühan ÜNAL

  Komisyon Bşk. Yrd.

Orman Bölge Müd.

Meral GÖKÇE

  Komisyon Bşk. Yrd.

Orman Bölge Müd.

Güler ANİL

  Komisyon Bşk. Yrd.

TKDK İl Koordinatörlüğü

Leyla URKAN BOZTEPE

  Komisyon Bşk. Yrd.

Orman İşletme Müd.

Ebru AŞKIN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Merkezefendi Gıda,Tarım ve Hay.İlçe Müd.

 

 

 

DİYARBAKIR

 

 

Amine Bilgiç YAVUZ

  Komisyon Bşk.

Gıda,Tarım ve Hay.İl Müd.

Saadet ALINCA

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hay.İl Müd.

Özgül GÜNEŞ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hay.İl Müd.

Sevim ERONAT

  Komisyon Bşk. Yrd.

Orman İşletme Müd.

İmmi Gülsüm ATLI ÖCAL

  Komisyon Bşk. Yrd.

Bağlar Gıda,Tarım ve Hay.İlçe Müd.

 

 

 

EDİRNE

 

 

Gülcan AYTOP

  Komisyon Bşk.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Nuriye DEZCAN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Suna DURAK

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Arzu ORTAKAYA

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Bahar GÜNTEKİN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Emine ASLAN

  Komisyon Bşk. Yrd.

TMO Şube Müd.

Leyla ALTUN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Orman İşletme Müd.

 

 

 

ELAZIĞ

 

 

Tuğçe Dilşat AKGÜN

  Komisyon Bşk.

Elazığ Orman Bölge Müd.

Ayşe SÖNMEZ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Sivrice İlçe Tarım Müd.

İlknur TOP

  Komisyon Bşk. Yrd.

Elazığ Orman İşletme Müd.

Meltem KIZIL

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda Kontrol Lab. Müd.

Ferah KARATABAN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Güneydoğu Anadolu Orman Arşt. Enstitüsü

Süreyya ÖZER

  Komisyon Bşk. Yrd.

Elazığ İl Tarım Müd.

 

 

 

ERZİNCAN

 

 

Hilal KAYALAR

  Komisyon Bşk.

Gıda,Tarım ve Hayvancılk İl Müd.

Dilek ÖZGÜL

  Komisyon Bşk. Yrd.

Üzümlü Gıda,Tarım ve Hayvancılık İlçe Müd

Yağmur YILMAZ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hayvancılk İl Müd.

 

 

 

ERZURUM

 

 

Nevra KUZECİ

  Komisyon Bşk.

Yakutiye Gıda,Tarım ve Hayvancılık İlçe Müd

Kevser KARAGÖZ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Aziziye Gıda,Tarım ve Hayvancılık İlçe Müd

Semra SUCİ UĞUZ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hayvancılk İl Müd.

 

 

 

ESKİŞEHİR

 

 

Nazan ŞİMŞEK

  Komisyon Bşk.

Orman İşletme Müd.

Ayşe Özdem ŞAHİN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Cavide ANASIZ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Elife GÜNTÜRKÜN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Orman Bölge Müd.

Tuğba KILIÇARSLAN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Orman İşletme Müd.

Kadriye ÇALIŞKAN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Orman Bölge Müd.

Filiz YÜKSEL

  Komisyon Bşk. Yrd.

Orm.Top. Ve Eko.Arşt.Enst.Müd.

 

 

 

GAZİANTEP

 

 

Merve ÖZKUL

  Komisyon Bşk.

Şahinbey Gıda Tarım ve Hay.İlçe Müd.

Ebru KORKMAZ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Şehitkamil Gıda Tarım ve Hya.İlçe Müd.

Fatma AĞAÇKESEN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Şahinbey Gıda Tarım ve Hay.İlçe Müd.

 

 

 

GİRESUN

 

 

Sahure AKYOL

  Komisyon Bşk.

Giresun İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müd.

Gülay GEDİK

  Komisyon Bşk. Yrd.

Giresun Orman Bölge Müd.

Gülay ALPASLAN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Giresun Orman Bölge Müd.

Ülfet ÇAKIR

  Komisyon Bşk. Yrd.

Giresun İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müd.

Ayşe OKUR

  Komisyon Bşk. Yrd.

Espiye İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müd.

Zehra HALİLOĞLU

  Komisyon Bşk. Yrd.

Giresun Orman Bölge Müd.

Canan AKÇA

  Komisyon Bşk. Yrd.

Giresun Orman Bölge Müd.

 

 

 

HAKKARİ

 

 

Hülya ULUTAŞ

  Komisyon Bşk.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Vedia ÖLMEZ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Özge DEMİRTAŞ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

 

 

 

HATAY

 

 

Ayşegül ANDİÇ

  Komisyon Bşk.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Nesibe Yasemin NERGİS

  Komisyon Bşk. Yrd.

Orman İşletme Müd.

Yürdagül ALDATMAZ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

 

 

 

ISPARTA

 

 

Emine Esen DEMİRCAN

  Komisyon Bşk.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Gülhan Fırat BAL

  Komisyon Bşk. Yrd.

Eğirdir Gıda, Tarım ve Hayv. İlçe Müd.

Yeliz ALBAYRAK ÇATAL

  Komisyon Bşk. Yrd.

Isparta Orman İşletme Müd.

 

 

 

MERSİN

 

 

Hacer ÖNER

  Komisyon Bşk.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Emel  ŞAHİN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda Kontrol Laboratuar Müd.

Fatma Gülten TOPALOĞLU

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Müjgan YÜĞRÜK

  Komisyon Bşk. Yrd.

Orman Bölge Müd.

Sadıka ÜNLÜ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Silifke Orman İşletme Müd.

Nurşen AYTEMİZ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Akdeniz Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

BetülYEŞİLYAPRAK

  Komisyon Bşk. Yrd.

Akdeniz Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

 

 

 

İSTANBUL

 

 

Asuman TÜRELİ

  Komisyon Bşk.

Gıda Tarımve Hayvancılık İl Müd.

Tülay MERE

  Komisyon Bşk. Yrd.

Orman İşletme Müd.

İlknur GÖK

  Komisyon Bşk. Yrd.

Orman İşletme Müd.

Dilek UÇAK

  Komisyon Bşk. Yrd.

Bahçeşehir Gıda Tarımve Hayvancılık İlçe Müd.

Ayten ÇATAK

  Komisyon Bşk. Yrd.

Maltepe Gıda Tarımve Hayvancılık İlçe Müd.

 

 

 

İZMİR

 

 

Nalan TANÇ

  Komisyon Bşk.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Zulal TOTAN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Orman Bölge Müd.

Özgül GÜRCE

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda Tarımve Hayvancılık İl Müd.

Seren AKBAŞ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Orman Bölge Müd.

Canan AYDIN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Zeytincilik Araştırma Enst.
Müd.

Şükran ÇELİK

  Komisyon Bşk. Yrd.

Orman İşletme Müd.

 

 

 

KARS

 

 

Emine ŞİRİN

  Komisyon Bşk.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl  Müd.

Songül POLAT

  Komisyon Bşk. Yrd.

SarıkamışGıda,Tarım ve Hayvancılık İçel Müd.

Büşra TİMÜR

  Komisyon Bşk. Yrd.

Arpaçay Gıda,Tarım ve Hayvancılık İçel Müd.

Oya Yeşim KOÇ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Selim Gıda,Tarım ve Hayvancılık İçel Müd.

Hatice AYDIN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Kağızman Gıda,Tarım ve Hayvancılık İçel Müd.

Berna USLU

  Komisyon Bşk. Yrd.

Digor Gıda,Tarım ve Hayvancılık İçel Müd.

Elif MASKAN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl  Müd.

KASTAMONU

 

 

Birsel AVANOĞLU

  Komisyon Bşk.

Kastamonu Orman İşletme Müd.

Zeynep Şensoy

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Arzu TEKİN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Karadere Orman İşletme Müd.

 

 

 

KAYSERİ

 

 

Şenay KARSLIOĞLU

  Komisyon Bşk.

Gıda Kontrol Laboratuar Müd.

Tülay YILDIZ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Ayşe ARDAHAN

  Komisyon Bşk. Yrd.

TMO Şube Müd.

Zemiha AYTIŞ ÇIKLACOŞKUN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Selver BEYAZTAŞ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Orman Bölge Müd.

 

 

 

KIRKLARELİ

 

 

Birgül KILIÇ

  Komisyon Bşk.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Müge Rodop YAĞCI

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Pınar ÖZ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Şenay FETTAHOĞLU

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Filiz İHTİYAR

  Komisyon Bşk. Yrd.

OSB, Kırklareli Şube Müd.

Filiz SEZER

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Yıldız Pınar DURAK

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

 

 

 

KIRŞEHİR

 

 

Hatice BULUT

  Komisyon Bşk.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Seda ÇALIŞKAN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Orman İşletme Müd.

Rabia ERDEM YILMAZ

  Komisyon Bşk. Yrd.

TMO Şube Müd.

Gülcan KILIÇ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Mucur Gıda,Tarım ve Hayvancılık İlçe Müd.

 

 

 

KOCAELİ

 

 

Ayla ACAR

  Komisyon Bşk.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Leyla AYAR

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gebze Orman İşletme Müd.

Elif DAYIOĞLU

  Komisyon Bşk. Yrd.

Derince TMO Şube Müd.

 

 

 

KONYA 41

 

 

Ülkü GÜNHAN

  Komisyon Bşk.

Karatay Gıda,Tarım ve Hayvancılık İlçe Müd.

Rukiye COŞKUN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Meram Gıda,Tarım ve Hayvancılık İlçe Müd.

Cemile SÜTÇÜ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Meram Gıda,Tarım ve Hayvancılık İlçe Müd.

Nuriye ERDİ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Saniye Kübra DEMİR

  Komisyon Bşk. Yrd.

Selçuklu Gıda,Tarım ve Hayvancılık İlçe Müd.

Ayşegül ERDURAN AKSU

  Komisyon Bşk. Yrd.

Karatay Gıda,Tarım ve Hayvancılık İlçe Müd.

Ebru İNCE ÇİÇEK

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

 

 

 

KONYA 3

 

 

HATİCE CAMCI

  Komisyon Bşk.

Konya Orman Fidanlık Müd.

ESRA SOLMAZ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Konya Orman Fidanlık Müd.

NECLA DEMİRTAŞ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Konya Orman Fidanlık Müd.

MERAL MANGIR

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

YASEMİN ABUL ÇAĞLAR

  Komisyon Bşk. Yrd.

Beyşehir Orman İşletme Müd.

 

 

 

KÜTAHYA

 

 

Ayfer AKBABA

  Komisyon Bşk.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Hasibe DOĞAN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Orman Bölge Müd.

Çiğdem ÖZKANKIRIM

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

 

 

 

MALATYA

 

 

Büket GÜL

  Komisyon Bşk.

Tarım İl Müd.

Remziye KARTAL

  Komisyon Bşk. Yrd.

Meyvecilik Araştırma Enstitüsü Müd.

Gülizar GÖĞÜS

  Komisyon Bşk. Yrd.

İl Çevre ve Orman Müd.

 

 

 

MANİSA

 

 

Zehra DAŞÖZ

  Komisyon Bşk.

Gıda,Tarım ve Hayvncılık İl Müd.

Ayşe AYDEMİR

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hayvncılık İl Müd.

Tuba ERDOĞAN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Yunusemre Gıda,Tarım ve Hayvancılık İlçe Müd.

Selvigül URHAN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Şehzadeler Gıda,Tarım ve Hayvancılık İlçe Müd.

Sibel ÇAKIR

  Komisyon Bşk. Yrd.

Yunusemre Gıda,Tarım ve Hayvancılık İlçe Müd.

Tülin SELÇİK

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hayvncılık İl Müd.

Melek KÜÇÜK

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hayvncılık İl Müd.

 

 

 

K.MARAŞ 2

 

 

Pelin BOZALİ

  Komisyon Bşk.

Kahramanmaraş Orman Bölge Müd.

Gülay DOĞAN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Kahramanmaraş Orman İşletme Müd.

Kevser DAYIOĞLU

  Komisyon Bşk. Yrd.

Kahramanmaraş Orman İşletme Müd.

 

 

 

K.MARAŞ 56

 

 

Şeyda ULUER

  Komisyon Bşk.

K.Maraş İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müd.

Meliha BOSTANCI

  Komisyon Bşk. Yrd.

K.Maraş İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müd.

Yeter ÖZDOĞAN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Onikişubat İlçe Gıda Tar.Hay. Müd.

Ayten NARLIOĞLU

  Komisyon Bşk. Yrd.

Dulkadiroğlu İlçe Gıda Tar.Hay.Müd.

Ayşe GEREKLİ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Türkoğlu İlçe Gıda Tar.Hay. Müd.

Sebahat SEZGİN GÜLLÜ

  Komisyon Bşk. Yrd.

K.Maraş İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müd.

 

 

 

MUĞLA

 

 

Feriştah KÜÇÜK

  Komisyon Bşk.

Gıda,Tarım ve Hayvncılık İl Müd.

Fatma  ŞENARSLAN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Orman Bölge Müd.

Durdu  Aydın ÖZDEMİR

  Komisyon Bşk. Yrd.

Orman Bölge Müd.

Güneş  DEMİR

  Komisyon Bşk. Yrd.

Menteşe Gıda,Tarım ve Hayvancılık İlçe Müd.

Nesrin Olcay ABALI

  Komisyon Bşk. Yrd.

Fethiye  Orman İşletme Müd.

Gülçin BAYSAL

  Komisyon Bşk. Yrd.

Yatağan  Gıda,Tarım ve Hayvancılık İlçe Müd.

Belgin Devecioğlu SAATÇİ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Marmaris Orman İşletme Müd.

 

 

 

MUŞ

 

 

Serap TARHAN

  Komisyon Bşk.

Gıda,Traım ve Hay.İl Müd.

Yasemin KAYMAKÇI

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Traım ve Hay.İl Müd.

Elif AYDIN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Traım ve Hay.İl Müd.

 

 

 

NEVŞEHİR

 

 

Vahide ÇİFTÇİ AYTEKİN

  Komisyon Bşk.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Hatice MERT

  Komisyon Bşk. Yrd.

TKDK İl Koordinatörlüğü

Meltem GÜRKAN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gülşehir Gıda,Tarım ve Hayvancılık İlçe Müd

 

 

 

NİĞDE

 

 

Rabia DOĞANAY

  Komisyon Bşk.

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müd.

Birgül VİŞNE

  Komisyon Bşk. Yrd.

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müd.

Seher ATLI

  Komisyon Bşk. Yrd.

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müd.

Dilara GÜNDOĞDU GÜÇLÜ

  Komisyon Bşk. Yrd.

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müd.

Fatma ERGİN

  Komisyon Bşk. Yrd.

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müd.

Yeşim Sibel ÇÖLGEÇEN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Orman İşletme Müd.

Özlem ERCAN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Orman ve Su İşleri Müd.

 

 

 

ORDU

 

 

Ebru KIRAÇ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hay.İl Müd.

Büşra PEKDEMİR

  Komisyon Bşk. Yrd.

Ünye Orman İşletme Müd.

Ayşe Gülnaz KAPUCU

  Komisyon Bşk.

Perşembe Gıda,Tarım ve Hay.İlçe Müd.

Güner BÖLÜKBAŞ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Orman İşletme Müd.

 

 

 

RİZE

 

 

Neslihan DUMAN

  Komisyon Bşk.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Selda DALGIÇ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Semra KAYA

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Nazan Şükran UZUN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Özlem KORKMAZ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Naciye YEREBAKAN

  Komisyon Bşk. Yrd.

GTHB Rize İl Kont.Lab.Md.

 

 

 

SAKARYA

 

 

Ünzile ŞAHİN

  Komisyon Bşk.

Orman Bölge Müd.

Alime BİLGİN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Orman Bölge Müd.

Seval KÜLÜK

  Komisyon Bşk. Yrd.

Adapazarıı Orman İşletme  Müd.

Emine Merve YILMAZ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Hendek Orman Bölge Müd.

Ülker ALTAY

  Komisyon Bşk. Yrd.

Erenler Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müd.

Ayşe NORTÇU

  Komisyon Bşk. Yrd.

Ferizli Gıda,Tarım ve Hayvancılık İlçe Müd.

Nurcan BİLGİÇ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Erenler Gıda,Tarım ve Hayvancılık İlçe Müd.

 

 

 

SAMSUN

 

 

Songül KIYAK

  Komisyon Bşk.

TMO Şube Müd.

Meral ERGİN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Karadeniz Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müd.

Ayla KEFELİ

  Komisyon Bşk. Yrd.

İlkadım Gıda,Tarım ve Hay.İlçe Müd.

 

 

 

SİİRT

 

 

Dilek BAYAM

  Komisyon Bşk.

Gıda,Tarım ve Hay.İl Müd.

Aygül SEVİNÇ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hay.İl Müd.

Sebahat SEVEN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hay.İl Müd.

İlkay KORKMAZ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hay.İl Müd.

 

 

 

SİNOP

 

 

Özlem KARAKAYA AKAN

  Komisyon Bşk.

Orman İşletme Müd.

 

 

 

SİVAS

 

 

Serpil KALEM

  Komisyon Bşk.

Gıda,Tarım ve Hay.İl Müd.

Evsun Hatun ER

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hay.İl Müd.

Esma AL

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hay.İl Müd.

Ayşegül TOPAL

  Komisyon Bşk. Yrd.

Ulaş Tarım İşletmesi Müd.

Asuman İŞLİ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Tmo Şube Müd.

 

 

 

TEKİRDAĞ

 

 

Gülşen MERCİMEK

  Komisyon Bşk.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

İzlem ÖKSÜZ

  Komisyon Bşk. Yrd.

S.Paşa Gıda,Tarım ve Hayvancılık İlçe Müd.

Vafiye NALBANT

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Ayla KARABURUK

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda Kontrol Laboratuar Müd.

Sibel TAŞERİ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Elif GÜNGÖR

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Burcu TÜRE

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

 

 

 

TOKAT

 

 

Burcu SARAÇOĞLU(Bşk.)

  Komisyon Bşk.

Turhal İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müd.

Aynur GÖÇER

  Komisyon Bşk. Yrd.

Tokat İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müd.

Figen KIVRAK

  Komisyon Bşk. Yrd.

Tokat İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müd.

Demet CANDEMİR

  Komisyon Bşk. Yrd.

Tokat İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müd.

Huzur US

  Komisyon Bşk. Yrd.

Tokat İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müd.

Nilüfer KOÇYİĞİT

  Komisyon Bşk. Yrd.

Pazar İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müd.

 

 

 

TRABZON

 

 

Ayşe KÜÇÜK

  Komisyon Bşk.

Orman Bölge Müd.

Esen ALP

  Komisyon Bşk. Yrd.

Su Ürün.Arşt. Enst.Müd.

Gülşen YILMAZ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Maçka Orman İşletme Müd.

Suna KABATAŞ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,  Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Nagihan YÜKSEK

  Komisyon Bşk. Yrd.

Orman İşletme Müd.

Gülşen ERGÜNEY

  Komisyon Bşk. Yrd.

TKDK İl Koordinatörlüğü

 

 

 

TUNCELİ

 

 

Duygu İNAN

  Komisyon Bşk.

Mazgirt Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müd

Özcan YÖNDEM

  Komisyon Bşk. Yrd.

Orman İşletme Müd.

Müge METİN ATALAY

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

 

 

 

Ş.URFA

 

 

Dilek BAYRAM

  Komisyon Bşk.

TARIM İL MÜD.

HATİCE KARA

  Komisyon Bşk. Yrd.

GAP TOP.SU ARŞ.MD.

NİLÜFER SERTKAYA

  Komisyon Bşk. Yrd.

BİRECİK TAR.İLÇE MD.

 

 

 

UŞAK

 

 

Hatice ÖZDEMİR

  Komisyon Bşk.

Orman İşletme Müd.

Feraye ESER

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Serpil DEMİRCİ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

 

 

 

VAN

 

 

Aşkın YILDIZ

  Komisyon Bşk.

Tarım İl Müd.

Canan CELAPKULU

  Komisyon Bşk. Yrd.

Tarım İl Müd.

Melike GÜLEŞÇE

  Komisyon Bşk. Yrd.

Muradiye Tarım İlçe Müd.

 

 

 

YOZGAT

 

 

Nazan ERGİŞİ

  Komisyon Bşk.

OSB Yozgat Şube Müd.

Sibel ÜNAL

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hay.İl Müd.

Hülya ARSLAN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hay.İl Müd.

Ümmiye ÇELİK SAYGIN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Sarıkaya Gıda,Tarım ve Hay.İlçe Müd.

 

 

 

ZONGULDAK

 

 

Arzu ÖZDEMİR

  Komisyon Bşk.

Çaycuma İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müd.

Handan SERTEL

  Komisyon Bşk. Yrd.

Zonguldak Orman Bölge Müd.

Derya ÇETİN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Zonguldak İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müd.

 

 

 

AKSARAY

 

 

Hatice Ülkü BAŞER

  Komisyon Bşk.

Gıda,Tarım ve Hay.İl Müd.

Fatma ATAŞ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hay.İl Müd.

Nurcan UÇAR

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hay.İl Müd.

 

 

 

KARAMAN

 

 

Mine KARACA

  Komisyon Bşk.

Gıda,Tarım ve Hay.İl Müd.

Canan UZMAY DUMAN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hay.İl Müd.

Ayfer ÇELİK

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hay.İl Müd.

Feyzal DURU KANDEMİR

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hay.İl Müd.

 

 

 

KIRIKKALE

 

 

Kübra YILDIZ

  Komisyon Bşk.

Gıda,Tarım ve Hay.İl Müd.

Fatma GENÇER

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hay.İl Müd.

Nazan ERÜNSAL

  Komisyon Bşk. Yrd.

TMO Şube Müd.

Kevser SONDOĞAN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Orman İşletme Müd.

Dila KARABULUT

  Komisyon Bşk. Yrd.

TMO Şube Müd.

 

 

 

BATMAN

 

 

Hatice ÇOBAN

  Komisyon Bşk.

Gıda,Tarım ve Hay.İl Müd.

Rukiye PEKACAR

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hay.İl Müd.

Bengi TURSUN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Orman İşletme Müd.

 

 

 

BARTIN

 

 

Semra ALKAN

  Komisyon Bşk.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

G.Merve ŞEN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Zeynep Candan YAŞAR     

  Komisyon Bşk. Yrd.

Orman İşletme Müd.

 

 

 

ARDAHAN

 

 

Seçil BÖLÜKBAŞI

  Komisyon Bşk.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Dilek DURAN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Görkem BELGE

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Canan AKTEPE

  Komisyon Bşk. Yrd.

Posof Gıda,Tarım ve Hayvancılık İlçe Müd.

Zeynep ÜSTÜNER

  Komisyon Bşk. Yrd.

Posof Gıda,Tarım ve Hayvancılık İlçe Müd.

 

 

 

IĞDIR

 

 

Berna TURAK

  Komisyon Bşk.

Gıda,Tarım ve Hay.İl Müd.

Ahu YALÇIN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hay.İl Müd.

Hilal YILMAZ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hay.İl Müd.

Lilifer TURAN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hay.İl Müd.

Raşide ÇAĞUN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hay.İl Müd.

Sevil SÜRMELİ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hay.İl Müd.

 

 

 

YALOVA

 

 

Aysun ÖZTÜRK

  Komisyon Bşk.

Atatürk Bahçe Kültürleri Araştırma Enstitüsü Müd.

Filiz KILINÇ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Tarım İl Müd.

Emine BURSA

  Komisyon Bşk. Yrd.

Orman İşletme Müd.

 

 

 

KARABÜK

 

 

Fatoş ŞAHİN

  Komisyon Bşk.

Tarım İl Müd.

Altun YAĞC AKTAŞ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Orman İşletme Müd.

Aytül ÇELNEK

  Komisyon Bşk. Yrd.

Orman İşletme Müd.

 

 

 

KİLİS

 

 

Aysel BAKMAZ

  Komisyon Bşk.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Nimet  KALALI

  Komisyon Bşk. Yrd.

Dpğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müd.

Ayşe Pelin BULUIT

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hay.İl Müd.

 

 

 

OSMANİYE

 

 

Hatice ŞAHİN

  Komisyon Bşk.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Jale ALTUNTAŞ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Yeliz ÇELİK AKYOL

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Zehra YILMAZ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Orman İşletme Müd.

Tuğba ÇİRÇIRCI

  Komisyon Bşk. Yrd.

Orman İşletme Müd.

Haticetül Kübra KOÇ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

Demet BAŞARAN

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müd.

 

 

 

DÜZCE

 

 

Özlem YILMAZ

  Komisyon Bşk.

 Orman İşletme Müd.

Süreyya TAŞPINAR KÖK

  Komisyon Bşk. Yrd.

 Orman İşletme Müd.

Burcu ŞENER

  Komisyon Bşk. Yrd.

Gıda,Tarım ve Hay.İl Müd.