İl Temsilcilikleri

Adıyaman

Başkan Adı
Faysal ÜNSAL
Telefon
5532537302 / 416 216 10 51
Adres
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü
E-Posta
adiyaman@tocbirsen.org.tr
Web Adresi
Ağrı

Başkan Adı
Tuncay TAŞDEMİR
Telefon
5058584162 / 472 216 26 34
Adres
Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü
E-Posta
agri@tocbirsen.org.tr
Web Adresi
Aksaray

Başkan Adı
Ertuğrul TEKCAN
Telefon
5324453825 / 382 212 02 94
Adres
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü
E-Posta
aksaray@tocbirsen.org.tr
Web Adresi
Ardahan

Başkan Adı
Cihan KARADEMİR
Telefon
5075247949 /
Adres
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü
E-Posta
ardahan@tocbirsen.org.tr
Web Adresi
Aydın

Başkan Adı
Durmuş CENGİZ
Telefon
5424114005 / 256 211 30 00
Adres
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü
E-Posta
aydın@tocbirsen.org.tr
Web Adresi
Bartın

Başkan Adı
Mustafa DAĞDEVİREN
Telefon
5056562060 /
Adres
Orman İşletme Müdürlüğü
E-Posta
bartin@tocbirsen.org.tr
Web Adresi
Bayburt

Başkan Adı
Cihat PARILDAR
Telefon
5057422999 / 458 211 74 85
Adres
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü
E-Posta
bayburt@tocbirsen.org.tr
Web Adresi
Bilecik

Başkan Adı
Nur İŞLER
Telefon
5056147018 /
Adres
Bilecik İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü
E-Posta
bilecik@tocbirsen.org.tr
Web Adresi
Bingöl

Başkan Adı
İsmail ÇELİK
Telefon
5435430453 /
Adres
Orman İşletme Müdürlüğü
E-Posta
bingöl@tocbirsen.org.tr
Web Adresi
Bitlis

Başkan Adı
Fikret AKDENİZ
Telefon
/ 434 226 64 22
Adres
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü
E-Posta
bitlis@tocbirsen.org.tr
Web Adresi
Burdur

Başkan Adı
Fatih DÖNMEZ
Telefon
5376568960 / 248 233 10 45/224
Adres
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü
E-Posta
burdur@tocbirsen.org.tr
Web Adresi
Çankırı

Başkan Adı
Ramazan COŞAN
Telefon
5423551019 / 376 213 86 16
Adres
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü
E-Posta
cankiri@tocbirsen.org.tr
Web Adresi
Düzce

Başkan Adı
Murat YILDIZ
Telefon
/ 380 514 56 45
Adres
Orman İşletme Müdürlüğü
E-Posta
düzce@tocbirsen.org.tr
Web Adresi
Edirne

Başkan Adı
Nazan TÜRKASLAN
Telefon
5324617466 /
Adres
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü
E-Posta
edirne@tocbirsen.org.tr
Web Adresi
Gümüşhane

Başkan Adı
İbrahim YAŞAR
Telefon
5392599188 / 456 213 10 27
Adres
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü
E-Posta
gumushane@tocbirsen.org.tr
Web Adresi
Hakkari

Başkan Adı
İsmail TUNÇ
Telefon
5054676747 / 438 211 20 28
Adres
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü
E-Posta
hakkari@tocbirsen.org.tr
Web Adresi
Iğdır

Başkan Adı
Murat YILMAZ
Telefon
5065962554 / 476 227 63 44
Adres
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü
E-Posta
igdir@tocbirsen.org.tr
Web Adresi
Karaman

Başkan Adı
İsmail VARLI
Telefon
5054559571 / 338 213 16 53
Adres
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü
E-Posta
karaman@tocbirsen.org.tr
Web Adresi
Kırşehir

Başkan Adı
Duran SEÇEN
Telefon
5435003468 / 386 262 25 26
Adres
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü
E-Posta
kirsehir@tocbirsen.org.tr
Web Adresi
Kilis

Başkan Adı
Ömer Murat KAVUŞTURAN
Telefon
5058750160 / 348 813 10 69
Adres
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü
E-Posta
kilis@tocbirsen.org.tr
Web Adresi
Mardin

Başkan Adı
Ali ORHAN
Telefon
5067033713 / 482 212 37 82-84
Adres
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü
E-Posta
mardin@tocbirsen.org.tr
Web Adresi
Muş

Başkan Adı
Nahit AYKUT
Telefon
5358880647 /
Adres
Hasköy Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü
E-Posta
mus@tocbirsen.org.tr
Web Adresi
Niğde

Başkan Adı
Mahmut Necati ÖZEN
Telefon
5333163606 /
Adres
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü
E-Posta
nigde@tocbirsen.org.tr
Web Adresi
Osmaniye

Başkan Adı
Hidayet YİĞİTOĞLU
Telefon
5053991177 /
Adres
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü
E-Posta
osmaniye@tocbirsen.org.tr
Web Adresi
Rize

Başkan Adı
Naciye YEREBAKAN
Telefon
5058870110 /
Adres
Gıda Kontrol Lab. Müdürlüğü
E-Posta
rize@tocbirsen.org.tr
Web Adresi
Siirt

Başkan Adı
İsa AGAH
Telefon
5443437776 / 484 223 23 31/134
Adres
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü
E-Posta
siirt@tocbirsen.org.tr
Web Adresi
Sinop

Başkan Adı
Hasan TÜYÜBOZ
Telefon
5065149441 / 368 261 44 90
Adres
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü
E-Posta
sinop@tocbirsen.org.tr
Web Adresi
Şırnak

Başkan Adı
Süleyman BABAT
Telefon
5077275344 / 486 216 20 85
Adres
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü
E-Posta
sirnak@tocbirsen.org.tr
Web Adresi
Tekirdağ

Başkan Adı
Numan TÜZÜNER
Telefon
5065051050 / 258 32 77
Adres
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü
E-Posta
tekirdag@tocbirsen.org.tr
Web Adresi
Tunceli

Başkan Adı
Ebubekir Atalay
Telefon
5303236925 /
Adres
Mazgirt Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü
E-Posta
tunceli@tocbirsen.org.tr
Web Adresi
Uşak

Başkan Adı
Bayram KARAKOÇ
Telefon
544 622 33 70 /
Adres
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü
E-Posta
usak@tocbirsen.org.tr
Web Adresi
Yalova

Başkan Adı
Necdet TUNCER
Telefon
5335458600 / 226 814 10 58
Adres
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü
E-Posta
yalova@tocbirsen.org.tr
Web Adresi
Zonguldak

Başkan Adı
Bekir DEĞİRMENCİ
Telefon
5303231602 /
Adres
Orman Bölge Müdürlüğü
E-Posta
zonguldak@tocbirsen.org.tr
Web Adresi