Genel Başkan Öztürk Malatya’da Kurum ve Çalışanları Ziyaret Etti

Genel Başkan Öztürk Malatya’da Kurum ve Çalışanları Ziyaret Etti

A- A A+
21 Şubat 2018 ÇarşambaToç Bir-Sen Genel Başkanı Hüseyin Öztürk ve Yönetim Kurulu Üyeleri Malatya’da Tarım-Ormancılık Hizmet koluna bağlı kurumları ziyaret ettiler. Öztürk’e Yönetim Kurulu üyeleri Nail Süngü, Zekeriya Yazıcı ve Fikret Akdeniz eşlik etti. Ziyaret 14 Şubat 2018 günü Malatya Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Sayın Tahir Macit’i ziyaret ile başladı. Ziyaret sonrası Genel Başkan Öztürk ve Yönetim Kurulu üyeleri Tarım İl Müdürlüğü toplantı salonunda düzenlenen toplantıda İl Müdürlüğü çalışanları ile bir araya geldiler. Şube Başkanı İlhami Polat, Genel Merkez Yönetim Kurulu üyelerinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Ziyaret sonrası Toç Bir-Sen Heyeti Tarım İl Müdürlüğü toplantı salonunda İl Müdürlüğümüz çalışanları ile bir araya geldiler. Şube Başkanı İlhami Polat toplantıda Genel Başkan ve Yönetim Kurulu üyelerinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Genel Başkan Öztürk ise yaptığı konuşmada, Malatya’da bulunmaktan büyük mutluluk duyduklarını dile getirerek iki gün boyunca kurumları ve çalışanları ziyaret ederek çalışanların sorun ve taleplerini yerinde dinleyeceklerini belirtti.

Şube Başkanlığının hazırlamış olduğu program çerçevesinde Genel Başkan Öztürk, birinci gün İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Kayısı Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü çalışanları ile bir araya geldikten sonra Malatya Memur-Sen İl Temsilcisi Kerem Yıldırım’ı ziyaret etti. Akşam ise Toç Bir-Sen Malatya Şube Yönetim Kurulu, Denetleme ve Disiplin Kurulu üyeleri ve iş yeri temsilcilerinin katıldıkları İl Divan Toplantısı yapıldı. Toplantıya Malatya Memur-Sen İl Temsilcisi Kerem Yıldırım da katıldı.

İl Divan Toplantısı Malatya Öğretmenevinde gerçekleştirildi. Divan toplantısı açılış konuşmasını yapan Şube Başkan Yardımcısı Güven Özceyhan toplantı gündemini okudu. Toplantıda Şube Başkanı İlhami Polat Şube Başkanlığı’nın faaliyet raporunu okudu. Toplantıda Genel Başkan Hüseyin Öztürk ve Malatya Memur-Sen İl Temsilcisi Kerem Yıldırım da selamlama konuşması gerçekleştirdiler. Ayrıca toplantı sonrasında üyelerin taleplerini içeren rapor Genel Başkan Öztürk’e ilettildi.

İkinci gün ise teşkilat çalışmalarına Toç Bir-Sen Heyeti Malatya Sultansuyu Tarım İşletmesi Müdürü ve çalışanlarının ziyaretiye başladı. Ardından, Malatya Orman işletme Müdürlüğü, Doğa Koruma ve Milli Parklar 15. Bölge Müdürlüğü, Malatya TKDK Koordinatörlüğü ve TMO Malatya Ajans Amirliği ziyaret edildi.

Ziyaretlerden sonra Malatya Orman İşletme Müdürlüğünün taşınması planlanan Malatya Sivas Karayolundaki DSİ binası Genel Başkanımıza ve Yönetim Kurulu üyelerine gezdirildi. Buraya Malatya Orman İşletme Müdürlüğünün taşınması sonrasında yaşanabilecek sıkıntılar dile getirildi. Bu konuda Genel Başkan bilgilendirildi.

 

Verimli süren ziyaretler sonrasında Genel Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri Adıyaman’a yolcu edildi    

HABERE AİT DİĞER FOTOĞRAFLAR
DİĞER HABERLER