Katil İsrail’i Lanetliyoruz

Katil İsrail’i Lanetliyoruz

A- A A+
14 Mayıs 2018 PazartesiMübarek Ramazan ayı arifesinde katil İsrail bir kez daha tüm insani değerleri ayaklar altına almış, katliamlarına bir yenisini daha eklemiştir. Bugün Kudüs için direnen onlarca Filistinli kardeşimizi şehit etmiş, binlercesini yaralamıştır.

Mahzun ve masum Gazzeli kardeşlerimize bomba yağdıran Siyonist İsrail’in saldırılarına, zulmüne, barbarlığına ise tüm dünya yine sessiz kalmaktadır. Sözde özgürlükçü ABD, AB, BM bu katliamların suç ortağıdır. Unutulmamalıdır ki bu çığlığa sessiz kalmak vahşete ortak olmaktır. Vahşete sessiz ve duyarsız kalmak ise dilsiz şeytanlığı kabul etmektir. Kudüs ise; Hakkın değil zalimin yanındaki ümmetin sessizliğine ağlamaktadır.

Filistin devletinin yaşadığı işgal, zulüm sadece Müslümanlar için değil, bütün dünyanın insanlık davasıdır. Bölgede kirli senaryolar yazılıyor ve oynanıyor, katil İsrail kardeşlerimizi katlediyor. Batı cinayet şebekesine destek vererek bu zulme ortak oluyor. İnsanlık ölüyor, dünya izliyor.

Millet olarak, asrın ensarı olarak Filistinli kardeşlerimizin yanında olmaya devam ediyor, ABD'nin Kudüs kararını asla tanımıyoruz.

İşgalci, katil İsrail 1967 yılından bu yana kan gölüne çevirdiği Filistin’den defolup gidene,  Kudüs özgür olana dek ayaktayız.

Toç Bir-Sen olarak Haçlı-Siyonist emperyalizm ve yardakçılarını bir kez daha lanetliyoruz.

Selam olsun özgür Kudüs’e… Selam olsun Filistin Devletine

HABERE AİT DİĞER FOTOĞRAFLAR
DİĞER HABERLER