Toç-Bir Sen Sivas Ailesi İftarda Buluştu

Toç-Bir Sen Sivas Ailesi İftarda Buluştu

A- A A+
05 Haziran 2018 SalıToç Bir-Sen Sivas 54 No’lu Şube Başkanlığı’nca düzenlenen iftar yemeği Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü’nün yemekhanesinde gerçekleştirildi.

İftara üyeler aileleri ile birlikte katılım sağladı. Ayrıca Sivas Memur-Sen İl Başkanı,  Tarım-Ormancılık Hizmet Koluna bağlı kurumların müdürleri ve Memur-Sen’e bağlı sendikaların il ve şube başkanları da  iftar yemeğine katıldı 

Çok yoğun bir katılımla gerçekleşen iftar programı Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Daha sonra Sivas Şube Başkanı Oktay Köksal bir selamlama konuşması yaptı. Köksal konuşmasında Filistin Arakan ve Suriye gibi Müslüman mazlum coğrafyalarda akan kanın durması temennisinde bulundu. Ayrıca Genel Merkezce organize edilen ve Suriyeli yetimlere gönderilen yardım tırları hakkında ha üyeleri bilgilendirdi.

Oktay, Toç Bir-Sen’in 17. kuruluş yıldönümünü 11. yetki yılı ile taçlandırdığını söylediği konuşmasını Toç Bir-Sen ailesinin 43165 üyesine yetkiyi yine emin ellere teslim ettikleri için teşekkür ettiğini belirterek sonlandırdı.

HABERE AİT DİĞER FOTOĞRAFLAR
DİĞER HABERLER