ACIMIZ BÜYÜK

ACIMIZ BÜYÜK

A- A A+
09 Haziran 2018 Cumartesi


ACIMIZ BÜYÜK

Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden Üyelerimizi Dualarla Defnettik
Korkuteli İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nde görev yapan üyelerimiz, Cuma günü mesai çıkışında yaşanan elim bir trafik kazası sonrasında Hakk'ın rahmetine kavuştu.
 
Antalya-Korkuteli karayolu Cehennem Deresi mevkiinde dün saat 17.50'de Korkuteli'nden Antalya'ya giden ziraat mühendisi Okan Haluk Çalışkan'ın kullandığı otomobil, takla atarak şarampole yuvarlandı. Kazada Korkuteli Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü'nde görevli üyelerimiz ziraat mühendisleri Okan Haluk Çalışkan ile nişanlısı Serap Tek olay yerinde, aynı araçta bulunan ziraat mühendisi 9 aylık hamile Ezgi Görkem Şahin kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Cemil Öztürk de yaralandı. 
 
Vefat eden kardeşimiz Serap Tek'in cenazesi bugün öğle namazından sonra Korkuteli Bozova Mahallesi Mezarlığı'nda,  Ezgi Görkem Şahin'in cenazesi ise  bebeği ile birlikte Uncalı Mezarlığı’nda defnedildi. Cenazeye Merhumelerin aileleri ve akrabalarının yanı sıra; Toç Bir-Sen Genel Başkanı Hüseyin Öztürk, Genel Başkan Yardımcıları Fatih Doğan ve Nail Süngü, 16 ve 43 Nolu Antalya Şube Başkanları ile yönetim Kurulu üyeleri, mesai arkadaşları ve sevenleri katıldı.
 
Okan Haluk Çalışkan'ın cenazesi ise yarın defnedileceği baba ocağı Erzincan'a  uçakla gönderildi.
 
Vefat eden kardeşlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine, yakınlarına ve mesai arkadaşlarına sabr-ı cemil niyaz ediyoruz.  Yaralı olan arkadaşımız Cemil Öztürk'e de acil şifalar diliyoruz.
HABERE AİT DİĞER FOTOĞRAFLAR
DİĞER HABERLER