LİDER YİNE TOÇ BİR-SEN

LİDER YİNE TOÇ BİR-SEN

A- A A+
07 Temmuz 2018 Cumartesiİlkeli sendikacılık anlayışından asla taviz vermeyen TOÇ BİR-SEN, her yıl olduğu gibi bu yılda güvenin adı, yetkinin değişmeyen adresi oldu.

7 Temmuz 2018 tarih ve 30471 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan üye sayılarına ilişkin sonuçlara göre TOÇ BİR-SEN 43.165 üye ile tarım-ormancılık hizmet kolunda yine lider oldu.

Yetkimizin 11. yılında da TOÇ BİR-SEN olarak siz değerli üyelerimizin  bizlere verdiği bu büyük YETKİ sorumluluğunun bilinciyle, yine yılmadan, usanmadan, yine aynı azimle, kararlılıkla, özveriyle, yine tahriklere, yıldırmalara aldırmadan ve yine sizinle beraber omuz omuza çalışmaya, direnmeye, kazanmaya devam edeceğiz.

Soylu sendikal yolculuğumuzda omuz omuza yürüdüğümüz İl ve Şube Başkanlarımıza ve Yönetim Kurulu üyelerine, Kadınlar ve Engelli Çalışanlar Komisyonlarımıza, İşyeri Temsilcilerimize,  ilkeli ve onurlu duruşun simgesi olan bütün üyelerimize canı gönülden teşekkür ediyor, saygılarımızı sunuyoruz.

Resmi Gazete'de Yayımlanan Tarım-Ormancılık Hizmet Kolu Sendikalarının Üye Sayılarına İlişkin Rakamlara Ulaşmak İçin Burayı Tıklayınız 
HABERE AİT DİĞER FOTOĞRAFLAR
DİĞER HABERLER