ŞUBE BAŞKANLIKLARININ OLAĞAN GENEL KURULLARI BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE GERÇEKLEŞTİRİLİYOR

ŞUBE BAŞKANLIKLARININ OLAĞAN GENEL KURULLARI BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE GERÇEKLEŞTİRİLİYOR

A- A A+
12 Eylül 2018 Çarşamba


ŞUBE BAŞKANLIKLARININ OLAĞAN GENEL KURULLARI BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE GERÇEKLEŞTİRİLİYOR

Toç Bir-Sen; Nevşehir, Batman, Tokat, Sivas, Isparta, Erzincan, Van, Eskişehir, Kayseri, 43 No’lu Antalya, 41 No’lu Konya ve 50 No’lu Ankara Şube Başkanlıklarının Olağan Genel Kurulları demokrasi şölenine ev sahipliği yaptı. Birlik, beraberlik ve kardeşlik havasında gerçekleştirilen kongrelerde kazanan Toç Bir-Sen teşkilatı ve tarım-orman çalışanları oldu.

46 No’lu Erzincan Şube Başkanlığı’nın 2. Olağan Genel Kurulu Toç Bir-Sen Genel Başkanı Hüseyin Öztürk ve Genel Başkan Yardımcısı Zekeriya Yazıcı’nın katılımıyla gerçekleştirildi. Tek liste halinde gidilen kongrede görevi yeniden mevcut başkan Orhan Almacı ve yönetimi üstlendi.

Kongrenin ardından Genel Başkan Öztürk bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Memur-Sen Erzincan İl Temsilcisi Nebi Gül’ü ziyaret eden Toç Bir-Sen heyeti sendikal çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Ardından Tunceli’de teşkilat çalışmalarında bulunan Genel Başkan Öztürk, Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı ve Tunceli İl Başkanı Yavuz Suat Pala ile birlikte teşkilat mensupları ile bir araya gelerek istişare ve değerlendirmelerde bulundu. Gümüşhane Tarım ve Orman İl Müdürü Edip Birşen de makamında ziyaret edildi.

 

38 No’lu Nevşehir Şube Başkanlığı’nın 3. Olağan Genel Kurulu da Toç Bir-Sen Genel Başkan Yardımcıları İbrahim Ethem Gürsoy ve Fatih Doğan'ın katılımı ile gerçekleştirildi. Doğan’ın divan başkanlığı yaptığı kongrede yeniden aday olmayan Recep Eroğlu bayrağı Yavuz Arslan’a devretti.

 

53 No’lu Batman Şube Başkanlığı’nın Genel Başkan Yardımcısı Fikret Akdeniz’in katıldığı 2. Olağan Genel Kurulu’nda da mevcut başkan Mehmet Sıddık Aslanlı ve ekibi güven tazeledi.

 

27 No’lu Tokat Şube Başkanlığı’nın 3.Olağan Genel Kurulu da Toç Bir-Sen Genel Başkan Vekili Sabri Kızılkaya’nın katılımıyla gerçekleştirildi. Kongrede Mustafa Pelit ile yola devam denildi.

 

54 No’lu Sivas Şube Başkanlığı’nın 4. Olağan Genel Kurulu’na Genel Başkan Hüseyin Öztürk ve Genel Başkan Yardımcısı Zekeriya Yazıcı katıldı.  Kongrede Oktay Köksal bir kez daha güven tazeleyerek yönetimi belirledi.

 

30 No’lu Isparta Şube Başkanlığı’nın 3. Olağan Genel Kurulu’na Genel Başkan Yardımcıları Fatih Doğan ve İbrahim Ethem Gürsoy katıldı. Genel Kurul’da Kuddusi Uranlı ve ekibi güven tazeledi.

 

33 Nolu Van Şube Başkanlığı’nın 3.Olağan Genel Kurulu da Toç Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Fikret Akdeniz, Van Milletvekilleri Osman Nuri Gülaçar ve İrfan Kartal’ın katılımları gerçekleşti. Kongrede Ali Uçar ile yola devam denildi.

 

38 Nolu Eskişehir Şube Başkanlığı’nın 3.Olağan Genel Kurulu Genel Başkan Vekili Sabri Kızılkaya’nın katılımlarıyla gerçekleştirildi. Kızılkaya’nın Divan Başkanlığı’nı da üstlendiği kongrede Yüksel Karabağ ve ekibi bir kez daha yeni yönetimi belirledi.

 

43 No’lu Antalya Şube Başkanlığı’nın 1. Olağan Kongresi de Toç Bir-Sen Genel Başkan Yardımcıları Fatih Doğan, Zekeriya Yazıcı ve Antalya Milletvekili İbrahim Aydın'ın katılımıyla gerçekleştirildi. Kongrede Şube Yönetimi Hüseyin Kafalı ve ekibinden oluştu.

 

50 No’lu Ankara Şube Başkanlığı’nın Genel Başkan Vekili Sabri Kızılkaya ve Genel Başkan Yardımcısı İbrahim Ethem Gürsoy'un katılımıyla gerçekleştirilen 2. Olağan Kongresi’nde; Şube Başkanı Nusret Birim ve ekibi birkez daha görev bayrağını aldılar.

 

41 No’u Konya Şube Başkanlığı’nın 3.Olağan Genel Kurulu Genel Başkan Hüseyin Öztürk’ün katılımlarıyla gerçekleştirildi. Şube Yönetimi mevcut başkan Kadir Alıcı ve ekibinden oluştu.

 

23 No’lu Kayseri Şube Başkanlığı’nın 4. Olağan Genel Kurulu Toç Bir-Sen Genel Başkanı Hüseyin Öztürk ve Genel Başkan Yardımcısı Fikret Akdeniz’in katılımıyla gerçekleştirildi. Kongrede mevcut Başkan Murat Kuzkale güven tazeledi.

DİĞER HABERLER