TOÇ BİR-SEN’DEN BAKAN YARDIMCISI AKSU’YA 'HAYIRLI OLSUN' ZİYARETİ

TOÇ BİR-SEN’DEN BAKAN YARDIMCISI AKSU’YA 'HAYIRLI OLSUN' ZİYARETİ

A- A A+
13 Eylül 2018 Perşembe


TOÇ BİR-SEN’DEN BAKAN YARDIMCISI AKSU’YA 'HAYIRLI OLSUN' ZİYARETİ

Toç Bir-Sen Genel Başkanı Hüseyin Öztürk, Genel Başkan Vekili Sabri Kızılkaya, Genel Başkan Yardımcıları İbrahim Ethem Gürsoy, Fatih Doğan, Nail Süngü, Zekeriya Yazıcı ve Fikret Akdeniz; Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mustafa Aksu’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Genel Başkan Öztürk; Bakan Yardımcısı Aksu’yu tebrik ederek yeni görevlerinde başarılar diledi.

Görüşmede Bakan Yardımcısı Aksu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Öztürk ve heyete teşekkürlerini iletti.

Samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede gündeme ve çalışma hayatına ilişkin konular da görüşülerek fikir alış verişinde bulunuldu. Ziyarette Genel Başkan Öztürk Bakan Yardımcısı Aksu’ya, Toç Bir-Sen Genel Merkezince hazırlanan Tarım ve Orman Bakanlığı çalışanlarının sosyal ve özlük hakları ile tarım-orman sektörünün sorunları ve çözüm önerilerine ilişkin raporu sundu. Ayrıca görüşmede Aksu’ya; Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağının yer aldığı hediye ile “2023-2071 Vizyonuyla Toç Bir-Sen Tarım Kongresi” kitabı takdim edildi.

Ziyaret karşılıklı iyi dilek ve temennilerle son buldu.

Toç Bir-Sen Heyeti Bakan Yardımcısı Aksu’yla gerçekleştirdikleri görüşmenin ardından Bitkisel Üretim Genel Müdürlüğüne atanan Fuat Fikret Aktaş'a ve Rehberlik ve Teftiş Kurulu Başkanlığına atanan Süleyman Değerli'ye de hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak başarı dileklerini iletti.

 

 

HABERE AİT DİĞER FOTOĞRAFLAR
DİĞER HABERLER