ÇANAKKALE, 3 NO’LU KONYA, DENİZLİ, YOZGAT VE BOLU ŞUBELERİNİN OLAĞAN GENEL KURULLARI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ÇANAKKALE, 3 NO’LU KONYA, DENİZLİ, YOZGAT VE BOLU ŞUBELERİNİN OLAĞAN GENEL KURULLARI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

A- A A+
24 Eylül 2018 Pazartesi


ÇANAKKALE, 3 NO’LU KONYA, DENİZLİ, YOZGAT VE BOLU ŞUBELERİNİN OLAĞAN GENEL KURULLARI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Toç Bir-Sen; 51 No’lu Çanakkale, 3 No’lu Konya, 34 No’lu Denizli, 44 No’lu Yozgat ve 5 No’lu Bolu Şube Başkanlıklarının Olağan Genel Kurulları demokrasi şölenine ev sahipliği yaptı. Birlik, beraberlik ve kardeşlik havasında gerçekleştirilen kongrelerde kazanan Toç Bir-Sen teşkilatı ve tarım-orman çalışanları oldu.

51 No’lu Çanakkale Şube Başkanlığı’nın 2. Olağan Genel Kurulu Toç Bir-Sen Genel Başkanı Hüseyin Öztürk ve Nail Süngü’nün katılımıyla gerçekleştirildi. Tek liste ile gidilen kongrede Şube Başkanı Ömer Yıldız görev bayrağını Osman Nuri Tatlı’ya devretti. Genel Başkan Öztürk kongreye katılanlara teşekkür ettiği konuşmasında; “Çanakkale’de Toç Bir-Sen’in uç beyliğini büyük bir özveriyle sürdüren Ömer Yıldız kardeşimize ve ekibine bugüne kadar ki emekleri için teşekkür ediyoruz. Görev bayrağını devralan Osman Nuri Tatlı kardeşimize de başarılar diliyoruz” dedi.

 

3 No’lu Konya Şube Başkanlığı’nın 5. Olağan Genel Kurulu da Toç Bir-Sen Genel Başkan Vekili Sabri Kızılkaya’nın katılımlarıyla gerçekleştirildi. Kongrede mevcut başkan Harun Sarıdoğan güven tazeledi.

 

34 No’lu Denizli Şube Başkanlığı’nın 3. Olağan Genel Kurulu’na da Toç Bir-Sen Genel Merkezi adına Genel Başkan Vekili Sabri Kızılkaya katıldı. Osman Tavşan’ın yeniden başkan seçildiği kongreye Tarım ve Orman Bakanlığının Kurum Yöneticileri, Sivil Toplum Kuruluşlarının ve siyasi partilerin temsilcileri katıldı.

 

44 No'lu Yozgat Şube Başkanlığı’nın 2. Olağan Genel Kurulu; Toç Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Fatih Doğan, Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Yozgat Belediye Başkanı Dr. Kazım Arslan, Orman Mühendisleri Odası Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kara, Kayseri Orman Bölge Müdürü Adnan Diltemiz, Çayıralan Belediye Başkanı Yasin Şahiner, Yozgat Orman İşletme Müdürü Turgut Duran, Akdağmadeni Orman İşletme Müdürü Hayri Özdemir, TKDK İl Koordinatörü Selim Türker, TMO Yerköy Şube Müdürü Yaşar Demirtaş, Et ve Süt Kurumu Müdür Yardımcısı İsmail Dişli, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Abdullah Neşeli, Hak-İş Konfedarasyonu Yozgat Temsilcisi Ferman Zararsız, Öz Orman İş Amasya Şube Başkanı Ramazan Şahin, Toç Bir-Sen 55 No’lu Ankara Şube Başkanı Mustafa GÜRAN, Tokat Şube Başkanı Mustafa Pelit, Kayseri Şube Başkanı Murat Kuzkale, Çorum Şube Başkanı Arzu Özkader, Samsun Şube Başkanı Ayhan Akdeniz, Memur-Sen İl Başkanı Kenan Şerefli ve STK temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Kongrede mevcut Başkan Kamil Koç güven tazeledi.

 

5 No'lu Bolu Şube Başkanlığı’nın 5. Olağan Genel Kurulu da Genel Başkan Yardımcılarımız İbrahim Ethem Gürsoy ve Fikret Akdeniz'in katılımıyla gerçekleştirildi. Gürsoy’un Divan Başkanlığı’nı yaptığı, tek liste ile gidilen seçimde şube yönetimi mevcut başkan Naci Acar ve ekibinden oluştu.

HABERE AİT DİĞER FOTOĞRAFLAR