TARIM VE ORMAN ENGEL TANIMAZ

TARIM VE ORMAN ENGEL TANIMAZ

A- A A+
04 Aralık 2018 Salı


TARIM VE ORMAN ENGEL TANIMAZ

3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Toç Bir-Sen Kayseri Şube Başkanlığı Engelliler Komisyonunca “Tarım ve Orman Engel Tanımaz” isimli bir program düzenlendi. Etkinlik; Anadolu Sosyal Sorumluluk Derneği Genel Başkanı  (ASOS) Kadir Can Gökalp, Orman Bölge Müdürü Adnan Diltemiz, Tarım ve Orman İl Müdürü Mustafa Şahin, Kayseri Orman İşletme Müdürü Özdal Yağan, Çayıralan İşletme Müdürü ve aynı zamanda Onursal Yönetim Kurulu üyesi Ömer Faruk Bulut, “ Tarım Engel Tanımaz “ diyerek proje hazırlayan ve bu projesi ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından birincilik ödülüne layık görülen Aslı Azman, Şube Yönetim Kurulu üyeleri ve hizmet koluna bağlı kurumlarda görev yapan engelli üyelerin katılımıyla gerçekleştirildi.

Şube Başkanı Murat Kuzkale’nin açılış konuşması ile başlayan etkinlikte ASOS Derneği Başkanı Kadir Can Gökalp ve Aslı Azman da birer konuşma gerçekleştirdi. Konuşmaların ardından Orman Bölge Müdürü Adnan Dilemiz ve Şube Başkanı Murat Kuzkale tarafından Kadir Can Gökalp’e, İl Tarım ve Orman Müdürümüz ile Kayseri Engelli Çalışanlar Komisyonu Başkanı Recep Tayyip Ergül tarafından Aslı Azman’a plaket,  Kadınlar Komisyonu üyesi Latife Gül tarafından da gönüllü tercümanlık yapan Bahriye Hanım’a Türk Bayrağı rozeti takdim edildi.

Daha sonra Engelli Çalışanlar Komisyonu Başkanı Recep Tayyip Ergül tarafından engelli hakları ile ilgili bir sunum gerçekleştirildi.

Katılımcılarla interaktif olarak yapılan soru cevap bölümünden sonra etkinlik, günün anısına çekilen toplu fotoğrafın ardından sona erdi.

HABERE AİT DİĞER FOTOĞRAFLAR