TOÇ BİR-SEN’DE NÖBET DEĞİŞİMİ

TOÇ BİR-SEN’DE NÖBET DEĞİŞİMİ

A- A A+
30 Ocak 2019 ÇarşambaBirlik ve beraberlik içinde gerçekleştirilen Toç Bir-Sen 6. Olağan Genel Kurulu sonrasında Genel Başkan Yardımcısı Nail Süngü ve İbrahim Ethem Gürsoy görev bayrağını Musa Şen ve Harun Sarıdoğan’a devretti.

Devir –Teslim töreninde konuşan Genel Başkan Hüseyin Öztürk, Süngü ve Gürsoy’a sendikanın büyüyüp güçlenmesinde verdikleri emeğin çok değerli olduğunu kaydederek, çalışanların hak ve hukukunun savunulmasında da döktükleri alınteri için teşekkür etti.

Öztürk; Toç Bir-Sen camiası dava şuuruyla “emanet ve sorumluluk” bilincini özümsemiş, daima ‘ben’ değil ‘biz’ diyerek; düşünce birliği, gönül birliği, eylem birliği içinde hareket eden öncü bir teşkilattır. Bunun en güzel örneği yaşıyoruz. Hem teşkilatımızda hem de sendikamızda büyük emekleri olan Nail Süngü ağabeyimiz ve İbrahim Ethem kardeşimiz sadece çalışma ortamlarını değiştirmiştir, davamız da sevdamız da aynıdır” dedi.

Basın ve İletişimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevini üstlenen Musa Şen ile Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevini üstlenen Harun Sarıdoğan’ı da tebrik ederek başarılarının devamını dileyen Öztürk; “Görev bayrağını devralan kardeşlerimizi tebrik ediyorum. İnanıyorum ki  yeni dönemde de tüm teşkilatlarımızla güç birliği içinde, aynı azim ve kararlılıkla çalışmaya, kazanmaya devam edeceğiz. Tevazuyla, samimiyetle, gayretle yolumuza devam edecek, aldığımız emaneti daha yükseklere çıkarmanın derdi ve çabası içinde olacağız” dedi.

HABERE AİT DİĞER FOTOĞRAFLAR