Toç Bir-Sen Bursa Teşkilatı Zirvede Buluştu

Toç Bir-Sen Bursa Teşkilatı Zirvede Buluştu

A- A A+
04 Mart 2019 PazartesiToç Bir-Sen 10 No’lu Bursa Şube Başkanlığı 2019 yılının ilk divan toplantısını 1-2 Mart 2019 tarihlerinde Uludağ’da bulunan Bursa Tarım ve Orman Müdürlüğü Eğitim ve Dinlenme Tesisleri’nde gerçekleştirdi.

GENEL BAŞKAN HÜSEYİN ÖZTÜRK BURSA TEŞKİLATINI SELAMLADI

Divan Toplantısına telefon ile bağlanarak Bursa Teşkilatını selamlayan Toç Bir-Sen Genel Başkanı Hüseyin Öztürk de; 22-23 Şubat tarihlerinde Memur-Sen tarafından Ankara’da gerçekleştirilen “Kamuda Sözleşmemeliğe Son Şurası” sonuç bildirgesi hakkında teşkilatı bilgilendirdi.

Divan toplantısının açılışının ardından söz alan Şube Başkanı Lütfü Günerigök, Toç Bir-Sen tarafından hayata geçirilen kazanımlar hakkında bilgiler verdi. Konuşmasında 5996 Sayılı kanun kapsamında kontrol ve denetim hizmetlerine yapılan ek ödeme ile ilgili bilgiler verdi. Mayıs sürecine de dikkatleri çeken Günerigök “Mayıs ayı yaklaşmaktadır. Sizlerden özellikle mayıs sendikacılığı yapan odaklara karşı dikkatli olmanızı istiyorum” dedi.

5. Dönem Toplu Sözleşmesinin de  Ağustos ayında yapılacağını hatırlatan Günerigök işyeri temsilcilerinden her bir üye ile birebir temas kurmak suretiyle onların taleplerini  zamanında şube yönetimine ulaştırmalarını ve bu konuda titizlikle çalışmalarını rica etti.

İşyeri temsilcilerinin ve komisyon üyelerinin tek tek söz alarak talep ve önerilerini aktardıkları İl Divan Toplantısı Kişisel Gelişim Uzmanı Mahmut Türkün tarafından verilen Motivasyon konulu seminerin ardından sona erdi.

Divan toplantısına Toç Bir-Sen 10 No’lu Bursa Şube Yönetim Kurulu üyeleri, Yalova İl Başkanı Necdet Tuncer ve Yönetim Kurulu, 52 No’lu Bursa Şube Başkanı Fatih Kurt ve Yönetimi Kurulu, Kadın Komisyonu, Engelli Komisyonu ve İşyeri Temsilcileri katıldı.

HABERE AİT DİĞER FOTOĞRAFLAR