Malatya Şube Arguvan İlçesinde Görev Yapan Üyelerini Ziyaret Etti

Malatya Şube Arguvan İlçesinde Görev Yapan Üyelerini Ziyaret Etti

A- A A+
11 Mart 2019 PazartesiToç Bir-Sen Malatya Şube Başkanlığı Yönetim Kurulu üyeleri, Arguvan Tarım İlçe Müdürlüğü çalışanlarını ve üyelerini ziyaret etti. Heyet, İlçe Müdürü Hüseyin Gazi Karadağ’ı da makamında ziyaret etti.

Ziyarette sendikal faaliyetleri hakkında bilgiler veren Şube Başkanı İlhami Polat kurum çalışanları ile yapacakları toplantıya İlçe Müdürü Karadağ’ın da katılım sağlamasından büyük mutluluk duyacaklarını kaydetti.

İlçe Müdürü Karadağ da Toç Bir-Sen heyetine ziyaretleri ve davetleri için teşekkür ederek; “Toç Bir-Sen bizim sendikamızdır. İlçemize gelerek bizleri ziyaret eden siz değerli Başkanım ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ederim. Çalışanlarımız ve kurumumuz açısından önem taşıyan toplantınızın da hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

İlçe Müdürü ve Müdür Yardımcılarına gerçekleştirilen ziyaretin ardından yapılan toplantı kurum personelinin katılımıyla gerçekleştirildi. Katılımcıları tek tek dinleyen Şube Başkanı Polat ve Yönetim Kurulu üyeleri çalışanların talep ve sorunlarını dinleyerek, çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulundu.  

HABERE AİT DİĞER FOTOĞRAFLAR