Malatya Şube Kale İlçesinde Görev Yapan Üyelerini Ziyaret Etti

Malatya Şube Kale İlçesinde Görev Yapan Üyelerini Ziyaret Etti

A- A A+
21 Mart 2019 PerşembeToç Bir-Sen Malatya Şube Başkanlığı Yönetim Kurulu üyeleri, Kale İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü’nde görev yapan çalışanları ve üyelerini ziyaret etti. Heyet, İlçe Müdürü Aytaç Doğruyol’u da makamında ziyaret etti.

Ziyarette sendikal faaliyetleri hakkında bilgiler veren Şube Başkanı İlhami Polat kurum çalışanları ile yapacakları toplantıya İlçe Müdürü Aytaç Doğruyol’un da katılım sağlamasından büyük mutluluk duyacaklarını kaydetti.

Kale İlçe Müdürü Karadağ da Toç Bir-Sen heyetine ziyaretleri ve davetleri için teşekkür ederek; “Toç Bir-Sen bizim sendikamızdır. İlçemize gelerek bizleri ziyaret eden siz değerli Başkanım ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ederim. Çalışanlarımız ve kurumumuz açısından önem taşıyan toplantınızın da hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Kale İlçe Müdürlüğüne gerçekleştirilen ziyaretin ardından yapılan toplantı kurum personelinin katılımıyla gerçekleştirildi. Şube Başkanı Polat ve Yönetim Kurulu üyeleri çalışanların talep ve sorunlarını dinleyerek, çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulundu.  

HABERE AİT DİĞER FOTOĞRAFLAR