Elazığ Orman Bölge Müdürü Çetiner’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Elazığ Orman Bölge Müdürü Çetiner’e Hayırlı Olsun Ziyareti

A- A A+
01 Ekim 2019 Salı


Elazığ Orman Bölge Müdürü Çetiner’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Toç Bir-Sen Malatya, Elazığ, Bingöl, Muş ve Tunceli Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Elazığ Orman Bölge Müdürlüğüne Bölge Müdürü olarak atanan Muhammed Salih Çetiner’i makamında ziyaret etti. Ziyarete Malatya Şube Başkanı İlhami Polat, Şube Sekreteri İhsan Elpaze, Şube Başkan Yardımcısı Ergun Aslan ve İş Yeri Temsilcisi Serdar Taş katıldı.

Ziyarette Bölge Müdürü Çetinere’e hayırlı olsun dileklerini ileten Polat; “Bölge Müdürlüğünü atanmanız Yönetim Kurulumuz ve üyelerimizi mutlu etmiştir. Birçok arkadaşımızın daha önceden sizinle birlikte çalışmış olması ve sizleri yakinen tanıyor olmasının olumlu yönde tepkileri olmuştur. Temennimiz olumlu ve güzel hizmetlere hep birlikte imza atarız. Sendika olarak üzerimize düşen konularda bizden bir şey istendiğinde istişare ederek katkı vereceğimizin bilinmesini isteriz” dedi.

Şube Sekreteri İhsan Elpaze de: “Sayın Bölge Müdürümüzle Malatya’da birlikte çalıştık.  Bölge Müdürü olarak atanmaları bizleri çok mutlu etmiştir. Çalışma hayatımızla ilgili sorunlarımızı kendisine ileteceğiz. Sorunlarımızın çözümü konusunda duyarlı davranacağına inancım tamdır” dedi.

Bölge Müdürü Çetiner de ziyaretten dolayı konuklarına teşekkür ederek; “Bizi bu göreve getiren başta Bakanımız olmak üzere tüm amirlerime teşekkür ederim. Bu görevin kurumumuz ve bölgemiz için hayırlı olmasını dilerim. İnşallah güzel hizmetlerimiz olacaktır elbette, bunu da hep birlikte gerçekleştireceğiz. Bu nazik ziyaretten dolayı ayrı ayrı hepinize teşekkür ederim” dedi.

HABERE AİT DİĞER FOTOĞRAFLAR