Genel Başkan Yardımcıları Kayseri, Sivas, Erzincan ve Yozgat İl Divan Toplantılarına Katıldı

Genel Başkan Yardımcıları Kayseri, Sivas, Erzincan ve Yozgat İl Divan Toplantılarına Katıldı

A- A A+
08 Ekim 2019 SalıToç Bir-Sen Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri Kayseri, Sivas, Erzincan ve Yozgat Şube Başkanlıklarının İl Divan Toplantılarına katıldılar.

Toç Bir-Sen Genel Başkan Yardımcıları Fatih Doğan, Zekeriya Yazıcı ve Musa Şen, divan toplantılarında; 5. Dönem Toplu Sözleşme ve Hakem Heyeti Süreci, Resmi Gazete’de yayımlanan Kamu Görevlilerinin Geneli ile Tarım ve Ormancılık Hizmet Kolu’na ilişkin Mali ve Sosyal Haklarla ilgili bilgilendirmelerde bulundular.

Genel Merkez Heyeti, katılımın yüksek olduğu toplantılarda kendilerine iletilen, çalışanların talep ve sorunlarını da dinleyerek önümüzdeki süreçte söz konusu taleplerin hayata geçirilmesi noktasında teşkilat mensuplarıyla istişarelerde bulundular.

Heyet İl Divanlarının yanı sıra gittikleri illerde kurum ziyaretlerinde de bulundular. Bu ziyaretlerde Genel Başkan Yardımcılarına; Kayseri’de Şube Başkanı Murat Kuzkale, Sivas’ta Oktay Köksal, Erzincan’da Orhan Almacı, Yozgat’ta ise Kamil Koç ve Yönetim Kurulu üyeleri eşlik ettiler.

HABERE AİT DİĞER FOTOĞRAFLAR