Malatya Şube’den Yeşilyurt İlçesine Ziyaret

Malatya Şube’den Yeşilyurt İlçesine Ziyaret

A- A A+
26 Mart 2020 PerşembeToç Bir-Sen Malatya Şube Yönetim Kurulu Üyeleri Yeşilyurt İlçesinde çalışan üyelerini ziyaret etti. Yönetim Kurulu Üyeleri Şube Başkanı İlhami Polat Başkanlığında Yeşilyurt ilçesine giderek İlçe Tarım ve Orman Müdürü Süleyman Berktaş’ı makamında ziyaret ederek çalışanların sorunları ve taleplerine hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

İlçe Müdürü Süleyman Berktaş da Toç Bir-Sen Yönetim Kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretin ardından Toç Bir-Sen Malatya Şube Yönetimi kurumda görev yapan çalışanların katılımıyla bir toplantı düzenledi. Toplantıda çalışanların taleplerini, sorunlarını, görüş ve önerilerini dinleyen Şube Başkanı Polat; “Sizlerin bizlere ilettiği tüm taleplerini Genel Merkezimize yazılı dosya halinde gönderiyoruz. Bu güne kadar iletmiş olduğumuz birçok konunun da çözüme kavuştuğu hepimizin malumlarıdır. Tabii ki daha birçok talebimiz var, üstlendiğimiz sorumluluğun farkındalığıyla bunlarında kazanıma dönüşmesi için mücadele etmeye devam edeceğiz” dedi.

HABERE AİT DİĞER FOTOĞRAFLAR