58 Nolu İstanbul Şube Kurum Müdürlerini ve Çalışanları Ziyaret Etti

58 Nolu İstanbul Şube Kurum Müdürlerini ve Çalışanları Ziyaret Etti

A- A A+
16 Mayıs 2020 CumartesiToç Bir-Sen 58 No’lu İstanbul Şube Başkanlığı kurum ve üye ziyaretlerini içinde bulunduğumuz salgın tedbirlerine riayet ederek sürdürüyor.

Bu kapsamda Şube Başkanı Mustafa Fatih Köse ve Yönetim Kurulu üyeleri; Zeytinburnu, Beykoz, Çekmeköy ve Esenyurt Tarım ve Orman İlçe Müdürlüklerini ziyaret ettiler. Bu kurumlardaki çalışanların talep ve sorunlarını dinleyen, sendikal çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulunan Şube Yönetimi, kurum amirlerini de ziyaret ederek üyelerin taleplerine ilişkin bilgilendirmelerde bulundular.

Heyet, Zeytinburnu İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ziyaretlerinde ise İlçe Müdürü Bora Aktan'a yeni görevi dolayısıyla ‘hayırlı olsun’ dileklerini ilettiler.

Esenyurt İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ziyaretinde ise geçtiğimiz günlerde denetim sırasında darp edilen İlçe Müdürlüğü personeli için geçmiş olsun dileklerini ileten Şube Başkanı Köse ve ekibi, Toç Bir-Sen olarak saldırganların gerekli cezayı almaları için konunun takipçisi olacaklarını kaydettiler.

 

HABERE AİT DİĞER FOTOĞRAFLAR