Malatya Şube Başkanlığı Pütürge İlçesinde Eğitim Ve İstişare Toplantısı Yaptı

Malatya Şube Başkanlığı Pütürge İlçesinde Eğitim Ve İstişare Toplantısı Yaptı

A- A A+
06 Kasım 2020 CumaMalatya Şube Başkanlığı pandemi nedeni ile ara vermiş olduğu ilçe gezileri programına Pütürge İlçesi ile devam etti. Toplantıya Şube Başkanı İlhami Polat ile birlikte Yönetim Kurulu üyelerimiz, İhsan Elpaze, Güven Özceyhan ve Ergün Aslan katıldılar.

Yönetim Kurulu, Orman İşletme Şefliği’ni ziyaret ederek yeni atanan İşletme Şefi Hasan Erkani’ye hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Daha sonra İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğüne geçen heyet ilçe müdürü ve personeli ziyaret etti.

Ziyaretler sonrası hizmet kolunda görev yapan çalışanların katılımıyla bir toplantı düzenlendi.

Açılış konuşmasında Güven Özceyhan: İlçe gezilerinin öneminden bahsettikten sonra pandemi süreci sonrası ikinci toplantılarını Pütürge İlçesine yaptıklarını, bundan dolayı programı düzenleyen ve toplantı için güzel mekânları organize eden İş Yeri Temsilcimiz Mehmet Saydan beye ve katılımcılara teşekkürlerini sundu.

Şube Başkanı İlhami Polat da şunları kaydetti: “Memur-Sen Konfederasyonu olarak Türkiye’nin en büyük sendikasıyız. Memur-Sen bugün bir milyonu aşan üye sayısı ile memurlarımızın büyük teveccühünü kazanmıştır. Bizler Toç Bir-Sen olarak 50 bin üyeye yaklaşarak hizmet kolumuzda yetkinin değişmeyen adıyız. Malatya Şube olarak çalışanlarımızın sorunlarını dinliyor, raporluyor ve bunları Genel Merkezimizle paylaşıyoruz. Daima üyelerimizin yanında yer alıyor, onların taleplerine büyük bir duyarlılıkla yaklaşıyoruz. Bundan böyle de duyarlı davranmaya devam edeceğiz. Sözleşmeli personellerin sorunlarına ilişkin konfederasyonumuz çalıştay düzenlemiş ve çalıştay sonuçlarını bir rapora dönüştürmüştür. Raporun hükûmet tarafından değerlendirilip uygulamaya yönelik adımlar atılmasını umut etmekteyiz. Sendikal kazanımlar uzun soluklu çalışmayı ve sabırlı davranmayı gerektirir.”

Toplantıya katılan İlçe Tarım ve Orman Müdürü Zafer Koçak da bir selamlama konuşması gerçekleştirdi. Koçak konuşmasında Şube Yönetimine çalışmalarındaki başarıların devam etmesi temennisinde bulundu.

İş Yeri Temsilcisi Mehmet Saydan: Şube yönetiminin İlçeye ziyaret gerçekleştirmelerinden dolayı büyük memnuniyet duyduğunu, bu tür toplantıların bundan sonrada devam etmesini istediğini söyledi.

Toplantıya katılan üyeler de kanaatlerini paylaştılar. Toplantının düzenlenmiş olmasından dolayı büyük bir memnuniyet duyduklarını ifade ettiler.

HABERE AİT DİĞER FOTOĞRAFLAR