Edirne Şube’den Çocuklar ve Aileleri İçin Seminer

Edirne Şube’den Çocuklar ve Aileleri İçin Seminer

A- A A+
06 Kasım 2020 CumaEdirne Şube Başkanlığı, pandemi döneminde online eğitim uygulaması ile okullarına devam etmek durumunda kalan ve dış ortamdan kısıtlanan, sosyal çevreden izole etmek zorunda kalınan çocuklarımız için internet ve teknolojinin doğru kullanılması, zararlı etkilerinden korunabilmeleri amacıyla; Uzman Psikolog, Aile Danışman ve Çocuk Gelişim Uzmanlarından oluşan bir ekiple seminer düzenledi.

Çocukların internet ve teknolojinin zararlarından korumaya yönelik yapılan seminerde; Aile Danışmanı-Çocuk Gelişim Uzman Sevgi Geren Dökmeci, Uzman Klinik Psikolog Esra Ayvalı Çetin, Uzman Gelişim Psikolog Özge Mutlu katılımcıları bilgilendirdi.

Edirne Şube Başkanı Nazan Türkaslan: “Günümüzde bir gereksinim olan teknoloji bir taraftan hayatımızı kolaylaştırırken diğer taraftan gerekli tedbirler alınmaz ve bilinçli olunmazsa yavrularımızın sağlığı, gelişimi için en büyük tehditlerden biri haline dönüşebiliyor. Bizler de Şube olarak ülkemizin yarınları olan çocuklarımıza ve de ailelere destek olmak amacıyla bu semineri düzenlemeyi bir sorumluluk olarak gördük. Şahsım ve Yönetim Kurulum adına hem hepimizle çok önemli paylaşımlarda bulunan kıymetli uzmanlarımıza hem de seminerimize katılan siz değerli konuklarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

HABERE AİT DİĞER FOTOĞRAFLAR