Malatya Şube Başkanlığı Kuluncak İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü, Sultansuyu Tarım İşletmeleri Müdürlüğü ve DKMP 15. Bölge Müdürlüğü’nde Çalışanlarıyla İstişare Toplantısı Düzenledi

Malatya Şube Başkanlığı Kuluncak İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü, Sultansuyu Tarım İşletmeleri Müdürlüğü ve DKMP 15. Bölge Müdürlüğü’nde Çalışanlarıyla İstişare Toplantısı Düzenledi

A- A A+
23 Kasım 2020 PazartesiToç Bir-Sen Malatya Şube Başkanlığı pandemi nedeni ile ara vermiş olduğu ilçe gezileri programına Kuluncak İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü, Sultansuyu Tarım İşletmeleri Müdürlüğü ve Doğa Koruma ve Milli Parklar 15. Bölge Müdürlüğü ile devam etti.

Şube Başkanı İlhami Polat bu kurumlarda görev yapan üyelerin katılımıyla gerçekleşen toplantılarda yaptığı konuşmalarda “Memur-Sen Konfederasyonu olarak Türkiye’nin en büyük sendikasıyız. Memur-Sen bugün bir milyonu aşan üye sayısı ile memurlarımızın büyük teveccühünü kazanmıştır. Bizler Toç Bir-Sen olarak 50 bin üyeye yaklaşarak hizmet kolumuzda yine yetkili sendikayız. Üstlendiğimiz sorumluluğun farkındalığıyla bizler illerimizde üzerimize düşen görevleri ve sorumlulukları büyük bir titizlikle yürütüyor, değerli çalışanlarımızın bize ilettiği sorunların çözüme kavuşması, taleplerin hayata geçirilmesi için Genel Merkezimizle koordineli bir biçimde çalışıyoruz” dedi.

Kuluncak’taki toplantıya katılan İlçe Tarım ve Orman Müdürü Mesut Cem Karaca da, şube yönetiminin kendilerini ziyaretlerinden dolayı memnuniyet duyduklarını kaydetti. Çalışma hayatına ilişkin sorunların çözümü konusunda yapılan çalışmaları önemsediklerinin de altını çizen Karaca; “Sendikamıza çalışmalarından dolayı teşekkür ederim” dedi.

Toplantılara katılan üyeler de toplantının çok faydalı olduğunu belirterek sorun ve taleplerine ilişkin bilgilendirmelerde bulundular.

HABERE AİT DİĞER FOTOĞRAFLAR