LİDER YİNE TOÇ BİR-SEN

LİDER YİNE TOÇ BİR-SEN

A- A A+
02 Temmuz 2021 Cuma‘Daha Güçlü Memur, Daha Güçlü Türkiye’ idealiyle ter akıtan, ilkeli ve onurlu sendikacılık anlayışından asla taviz vermeyen TOÇ BİR-SEN, her yıl olduğu gibi bu yıl da 81 ilin tamamında Tarım-Ormancılık Hizmet Kolu’na bağlı tüm kurumlarda güvenin adı, yetkinin değişmeyen adresi oldu.

02.07.2021 tarih ve 31529 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Kamu Görevlileri Sendikalarının üye sayılarına ilişkin sonuçlara göre TOÇ BİR-SEN 45.344 üye ile tarım-ormancılık hizmet kolunda yine lider oldu.

Yetkimizin 14. yılında da TOÇ BİR-SEN olarak değerli üyelerimizin omuzlarımıza yüklediği bu büyük ‘Yetki’ sorumluluğunun bilinciyle, yılmadan, yorulmadan, asla zaferin rehavetine kapılmadan daha çok çalışacağız.

Kuruluşumuzdan bugüne kadar ilkelerimiz ve duruşumuzla sendikal hayata öncülük ettiğimiz gibi 14. Yetki yılımızda da; ’Güçlü Memur, Güçlü Türkiye’ idealiyle ter dökmeye, hak, hakikat ve adalet için mücadele vermeye, emek mücadelesinde öncülük etmeye, Kamu Çalışanlarımız, Ülkemiz, Milletimiz ve Mazlum Coğrafyaların sesi olmaya hep birlikte omuz omuza yılmadan, yorulmadan yürümeye devam edeceğiz.

45.344 üyesiyle sendikacılıkta bir marka haline gelen Toç Bir-Sen’imizin ulu bir çınara dönüşmesinde emeği geçen, gece gündüz demeden ter akıtan, özveriyle ve azimle çalışan Şube ve İl Başkanlarımıza ve Yönetim Kurulu üyelerine, Denetleme ve Disiplin Kurulu üyelerimize, İşyeri Temsilcilerimize, Kadınlar ve Engelli Çalışanlar Komisyonlarımıza, ilkeli ve onurlu duruşun sembolü tüm üyelerimize, dava arkadaşlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz.

Resmi Gazete'de Yayımlanan Tarım-Ormancılık Hizmet Kolu Sendikalarının Üye Sayılarına İlişkin Rakamlara Ulaşmak İçin Burayı Tıklayınız

 

HABERE AİT DİĞER FOTOĞRAFLAR