Engelli Çalışanlar Komisyonu

Engelli Çalışanlar Komisyonu

GENEL MERKEZ

Muhammet Enes ÖZER

Komisyon Başkanı

Orman Genel Müdürlüğü

ADANA 2

Eyüp SELVİOĞLU

Komisyon Başkanı

Orman Bölge Müdürlüğü

ADIYAMAN

Kenan İZCİ

Komisyon Başkanı

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü

AFYONKARAHİSAR

Mevlüt ÇIRPAN

Komisyon Başkanı

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü

AKSARAY

Bekir KAYA

Komisyon Başkanı

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü

ANKARA 26

Salih YİĞİT

Komisyon Başkanı

Orman Genel Müdürlüğü

ANKARA1

Adnan HORAN

Komisyon Başkanı

Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müd.

ANTALYA 2

Barbaros  ALÇIN

Komisyon Başkanı

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü

BALIKESİR

Elif DALGIÇ 

Komisyon Başkanı

Bandırma Tarım ve İlçe Müdürlüğü

BARTIN

Burcu GÜDÜL

Komisyon Başkanı

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü

BİNGÖL

Bekir ALPAGO

Komisyon Başkanı

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü

BOLU

Süleyman Kuzey ÖZER

Komisyon Başkanı

Orman Bölge Müdürlüğü

BURSA 1

Mehmet KURT

Komisyon Başkanı

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü

BURSA 2

Mehmet ALBAYRAK

Komisyon Başkanı

Orman İşletme Müdürlüğü

ÇANAKKALE

Hüseyin YAMAN

Komisyon Başkanı

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü

ÇORUM

Ziya MEHTER

Komisyon Başkanı

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü

DENİZLİ

Mehmet BİÇEK

Komisyon Başkanı

Orman Bölge Müdürlüğü

DİYARBAKIR

Şaban BAHADIR

Komisyon Başkanı

Yenişehir Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğü

EDİRNE

Gökhan ÖZTÜRK

Komisyon Başkanı

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü

ELAZIĞ

İmran ESKİN

Komisyon Başkanı

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü

ERZİNCAN

Muzaffer ÇİMENLİ

Komisyon Başkanı

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü

ESKİŞEHİR

Kenan LAFÇI

Komisyon Başkanı

Merkez Orman İşletme Müdürlüğü

G.ANTEP

Abdullah ŞAHİN

Komisyon Başkanı

DKMP Şube Müdürlüğü

GİRESUN

Numan SEVİNDİK

Komisyon Başkanı

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü

HATAY

Ömer KUDAY

Komisyon Başkanı

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü

ISPARTA

Muharrem YAŞLI

Komisyon Başkanı

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü

İSTANBUL 4

Ramazan GEÇİCİ

Komisyon Başkanı

İstanbul Orman Fidanlık Müdürlüğü

İZMİR

Sedat ÜŞME

Komisyon Başkanı

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü

K.MARAŞ 1

Hasan YILDIZ

Komisyon Başkanı

Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürlüğü

K.MARAŞ 2

İsmail KILINÇ

Komisyon Başkanı

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü

KARAMAN

Enes Bahadır TOK

Komisyon Başkanı

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü

KASTAMONU

Nihat BOZOK

Komisyon Başkanı

Kastamonu Orman İşletme Müdürlüğü

KAYSERİ

Recep Tayyip ERGÜL

Komisyon Başkanı

Talas Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğü

KIRKLARELİ

Veysel DOĞAN

Komisyon Başkanı

Vize Orman İşletme Müdürlüğü

KİLİS

Rıza BABA

Komisyon Başkanı

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü

KOCAELİ

Ganimet DEMİR

Komisyon Başkanı

Çayırova Tohumculuk Sertifikasyon Test Müdürlüğü

KONYA 1

Ünal SALMAN

Komisyon Başkanı

Orman İşletme Müdürlüğü

KONYA 2

Durmuş AVCI

Komisyon Başkanı

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü

KÜTAHYA

Şükrü KAYA

Komisyon Başkanı

Orman Bölge Müdürlüğü

MANİSA

Gökçen DEMRBİLEK

Komisyon Başkanı

Orman İşletme Müdürlüğü

MERSİN

Dehen ŞAHİN

Komisyon Başkanı

Mersin Tarım ve Orman İl Müdürlüğü

MUĞLA

Rabia DELA

Komisyon Başkanı

Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü

NEVŞEHİR

Serdar CAN

Komisyon Başkanı

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü

NİĞDE

Zehra AKTEMUR

Komisyon Başkanı

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü

OSMANİYE

Murat KAMALAK

Komisyon Başkanı

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü

RİZE

Salih POLATÇI

Komisyon Başkanı

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü

SAKARYA

Yasin AVCI

Komisyon Başkanı

Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü

SAMSUN

Murat KİPER

Komisyon Başkanı

İlkadım Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğü

SİİRT

Ahmet KAÇHAN

Komisyon Başkanı

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü

SİVAS

Ekrem YILDIRIM

Komisyon Başkanı

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü

TEKİRDAĞ

Harun AKÇA

Komisyon Başkanı

Tekirdağ Şube Müdürlüğü

TOKAT

Necdet ERDEM

Komisyon Başkanı

Pazar Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğü

TUNCELİ

Özlem MAMUK

Komisyon Başkanı

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü

UŞAK

Yusuf ATAY

Komisyon Başkanı

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü

ZONGULDAK

Fatih SÖNMEZ

Komisyon Başkanı

Zonguldak Orman İşletme Müdürlüğü