Engelliler Komisyonu

Engelliler Komisyonu

GENEL MERKEZ Sefa BURAN Komisyon Başkanı Tarım ve Orman İl Müdürlüğü
  Ankara_1 Oğuzhan ATİK Komisyon Başkanı Personel Genel Müdürlüğü
  Adana_1 Murat KOCA Komisyon Başkanı Seyhan Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğü
  Adana_2 Harun ÇARIK Komisyon Başkanı Orman Bölge Müdürlüğü
  Adıyaman Kenan İZCİ Komisyon Başkanı Tarım ve Orman İl Müdürlüğü
  Afyon Mevlüt ÇIRPAN Komisyon Başkanı Orman İşletme Müdürlüğü
  Aksaray Bekir KAYA Komisyon Başkanı Tarım ve Orman İl Müdürlüğü
  Ankara_3 Salih YİĞİT Komisyon Başkanı Orman Genel Müdürlüğü
  Ankara_6 Sefa BURAN Komisyon Başkanı Tarım ve Orman İl Müdürlüğü
  Antalya 2 Özcan ECE Komisyon Başkanı Tarım ve Orman İl Müdürlüğü
  Balıkesir Fatih ŞEN Komisyon Başkanı Bandırma Tarım ve İlçe Müdürlüğü
  Bartın Burcu GÜDÜL Komisyon Başkanı Tarım ve Orman İl Müdürlüğü
  Bingöl Bekir ALPAĞU Komisyon Başkanı Tarım ve Orman İl Müdürlüğü
  Bolu Muharrem ARSLAN Komisyon Başkanı Orman Bölge Müdürlüğü
  Bursa_1 Mehmet KURT Komisyon Başkanı Tarım ve Orman İl Müdürlüğü
  Bursa_2 Mehmet ALBAYRAK Komisyon Başkanı Orman İşletme Müdürlüğü
  Çanakkale Hüseyin YAMAN Komisyon Başkanı Tarım ve Orman İl Müdürlüğü
  Çorum  Ziya MEHTER Komisyon Başkanı Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü
  Denizli Mehmet BİÇEK Komisyon Başkanı Orman Bölge Müdürlüğü
  Diyarbakır Şaban BAHADIR Komisyon Başkanı Yenişehir Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğü
  Edirne Ali Gökhan ÖZTÜRK Komisyon Başkanı Tarım ve Orman İl Müdürlüğü
  Erzincan Muzaffer ÇİMENLİ Komisyon Başkanı Tarım ve Orman İl Müdürlüğü
  Elazığ İmran ESKİN Komisyon Başkanı Tarım ve Orman İl Müdürlüğü
  Eskişehir Süleyman GÖRENER Komisyon Başkanı Orman İşletme Müdürlüğü
  G.Antep Abdullah ŞAHİN Komisyon Başkanı DKMP Şube Müdürlüğü
  Giresun Numan SEVİNDİK Komisyon Başkanı Tarım ve Orman İl Müdürlüğü
  Hatay Ömer KUDAY Komisyon Başkanı Tarım ve Orman İl Müdürlüğü
  İstanbul_1 Ramazan GEÇİCİ Komisyon Başkanı İstanbul Orman Fidanlık Müdürlüğü
  İzmir Sedat ÜŞME Komisyon Başkanı Narlıdere Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğü
  Isparta Muharrem YAŞLI Komisyon Başkanı Tarım ve Orman İl Müdürlüğü
  K.Maraş_1 Hasan YILDIZ Komisyon Başkanı Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürlüğü
  K.Maraş_2 İsmail KILINÇ Komisyon Başkanı Tarım ve Orman İl Müdürlüğü
  Kocaeli Semih Tufan GELİRLİ Komisyon Başkanı İl Tarım Orman Müdürlüğü
  Karabük Nevzat KAHRAMAN Komisyon Başkanı Tarım ve Orman İl Müdürlüğü
  Karaman Enes Bahadır TOK Komisyon Başkanı Tarım ve Orman İl Müdürlüğü
  Kastamonu Nihat BOZOK Komisyon Başkanı Kastamonu Orman İşletme Müdürlüğü
  Kayseri Recep Tayyip ERGÜL Komisyon Başkanı Talas Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğü
  Kırklareli Veysel DOĞAN Komisyon Başkanı Vize Orman İşletme Müdürlüğü
  Kilis Züleyha PAMUKOĞLU Komisyon Başkanı Tarım ve Orman İl Müdürlüğü
  Kocaeli Semih Tufan GELİRLİ             Komisyon Başkanı Tarım ve Orman İl  Müdürlüğü
  Konya_1 Ünal SALMAN Komisyon Başkanı Orman İşletme Müdürlüğü
  Konya_2 Durmuş AVCI Komisyon Başkanı Tarım ve Orman İl Müdürlüğü
  Kütahya Ahmet ÖZCAN Komisyon Başkanı Orman Bölge Müdürlüğü
  Malatya Muharrem Uğur DOLU Komisyon Başkanı Orman İşletme Müdürlüğü
  Manisa Gökçen DEMİRBİLEK Komisyon Başkanı Orman İşletme Müdürlüğü
  Mersin Dehen ŞAHİN Komisyon Başkanı Tarım ve Orman İl Müdürlüğü
  Muğla Rabia DELA Komisyon Başkanı Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü
  Nevşehir Serdar CAN Komisyon Başkanı Tarım ve Orman İl Müdürlüğü
  Niğde Zehra AKTEMUR Komisyon Başkanı Tarım ve Orman İl Müdürlüğü
  Osmaniye Murat KAMALAK Komisyon Başkanı Tarım ve Orman İl Müdürlüğü
  Rize Şenol GALİPOĞLU Komisyon Başkanı Tarım ve Orman İl Müdürlüğü
  Sakarya Yasin AVCI Komisyon Başkanı Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü
  Samsun Murat KİPER Komisyon Başkanı İlkadım Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğü
  Siirt Veysel Abdulkerim ERDEMCİ Komisyon Başkanı Tarım ve Orman İl  Müdürlüğü
  Sivas Ekrem YILDIRIM Komisyon Başkanı Tarım ve Orman İl Müdürlüğü
  Tekirdağ Harun AKÇA Komisyon Başkanı DKMP Tekirdağ Şube Müdürlüğü
  Tokat Necdet ERDEM Komisyon Başkanı Pazar Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğü
  Trabzon Mustafa KAYA Komisyon Başkanı Tarım ve Orman İl Müdürlüğü
  Tunceli Özlem MAMUK Komisyon Başkanı Tarım ve Orman İl Müdürlüğü
  Uşak Yusuf ATAY Komisyon Başkanı Tarım ve Orman İl Müdürlüğü
  Yalova  Serkan EROL Komisyon Başkanı DKMP Yalova Şube Müdürlüğü
  Zonguldak Mesut YILMAZ Komisyon Başkanı Orman Bölge Müdürlüğü