Kadınlar Komisyonu

Kadınlar Komisyonu

GENEL MERKEZ

   

Emine AKGÜN

  Komisyon Bşk.

Ankara Orman Bölge Müd.

     

ADANA15

   

Neriman TÜRKMENOĞLU

  Komisyon Bşk.

Sarıçam Tarım ve Orman İlçe Müd.

     

ADIYAMAN

   

Asiye GÜLTEKİN ATALAY

  Komisyon Bşk.

 Tarım ve Orman İl Müd.

 

 

 

AFYON

   

Özlem GÜNERİ

  Komisyon Bşk.

Tarım ve Orman İl Müd.

     

AMASYA

   

Gülsüm ESKİOĞLU

  Komisyon Bşk.

Orman Bölge Müd.

     

ANKARA 1

   

Fatma KULOĞLU

  Komisyon Bşk.

Tarla Bit.Mer.Arşt.Enst.Müd.

 

 

 

ANKARA 9

   

Selin GÜVEN

  Komisyon Bşk.

TMO Genel Müd.

     

ARTVİN

   

Aysun YURTTAŞ

  Komisyon Bşk.

Artvin Orman Bölge Müd.

     

AYDIN

   

Serap BARUT

  Komisyon Bşk.

Tarım ve Orman İl Müd.

     

BALIKESİR

   

Safiye AYDOĞAN

  Komisyon Bşk.

Tarım ve Orman İl Müd.

     

BİLECİK

   

Aylin IŞIK

  Komisyon Bşk.

Tarım ve Orman İl Müd.

     

BİNGÖL

   

Serap İşler HASAR

  Komisyon Bşk.

Tarım ve Orman İl Müd.

     

BİTLİS

   

Hayriye GÜNEK

  Komisyon Bşk.

 Tarım ve Orman İl Müd.

     

BOLU

   

Sevim ORHAN

  Komisyon Bşk.

Gıda Kontrol Laboratuar Müd.

     

BURDUR

   

Tuğba ALTINDAL

  Komisyon Bşk.

Orman İşletme Müd.

     

BURSA 10

   

Şule KAPLAYAN

  Komisyon Bşk.

Zirai Karantina Müd.

     

BURSA 52

   

Yeliz IŞIK

  Komisyon Bşk.

Orman Bölge Müd.

     

ÇANAKKALE

   

Seher UYAR

  Komisyon Bşk.

Tarım ve Orman Müd.

     

ÇANKIRI

   

Pınar PORTAKAL

  Komisyon Bşk.

Tarım ve Orman İl Müd.

     

ÇORUM

   

Pelin KURUL

  Komisyon Bşk.

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü

     

DENİZLİ

   

Yeliz ÖZDEMİR KOYUN

  Komisyon Bşk.

Tarım ve Orman İl Müd.

     

DİYARBAKIR

   

Amine Bilgiç YAVUZ

  Komisyon Bşk.

Tarım ve Orman İl Müd.

     

EDİRNE

   

Gülcan AYTOP

  Komisyon Bşk.

Tarım ve Orman İl Müd.

     

ELAZIĞ

   

Tuğçe Dilşat AKGÜN

  Komisyon Bşk.

Elazığ Orman Bölge Müd.

     

ERZİNCAN

   

Hilal KAYALAR

  Komisyon Bşk.

Tarım ve Orman İl Müd.

     

ERZURUM

   

Nevra KUZECİ

  Komisyon Bşk.

Yakutiye Tarım ve Orman İlçe Müd

     

ESKİŞEHİR

   

Nazan ŞİMŞEK

  Komisyon Bşk.

Orman İşletme Müd.

     

GAZİANTEP

   

Merve ÖZKUL

  Komisyon Bşk.

Şahinbey Tarım ve Orman İlçe Müd.

     

GİRESUN

   

Sahure AKYOL

  Komisyon Bşk.

Giresun İl Tarım ve Orman Müd.

     

HAKKARİ

   

Hülya ULUTAŞ

  Komisyon Bşk.

Tarım ve Orman İl Müd.

     

HATAY

   

Ayşegül ANDİÇ

  Komisyon Bşk.

Tarım ve Orman İl Müd.

     

ISPARTA

   

Emine Esen DEMİRCAN

  Komisyon Bşk.

Tarım ve Orman İl Müd.

     

MERSİN

   

Hacer ÖNER

  Komisyon Bşk.

Tarım ve Orman İl Müd.

     

İSTANBUL

   

Asuman TÜRELİ

  Komisyon Bşk.

Tarım ve Orman İl Müd.

     

İZMİR

   

Nalan TANÇ

  Komisyon Bşk.

Tarım ve Orman İl Müd.

     

KARS

   

Emine ŞİRİN

  Komisyon Bşk.

Tarım ve Orman İl  Müd.

     

KASTAMONU

   

Birsel AVANOĞLU

  Komisyon Bşk.

Kastamonu Orman İşletme Müd.

     

KAYSERİ

   

Şenay KARSLIOĞLU

  Komisyon Bşk.

Gıda Kontrol Laboratuar Müd.

     

KIRKLARELİ

   

Birgül KILIÇ

  Komisyon Bşk.

Tarım ve Orman İl Müd.

     

KIRŞEHİR

   

Hatice BULUT

  Komisyon Bşk.

Tarım ve Orman İl Müd.

     

KOCAELİ

   

Merve KAPLAN

  Komisyon Bşk.

Tarım ve Orman İl Müd.

     

KONYA 41

   

Ülkü GÜNHAN

  Komisyon Bşk.

Karatay Tarım ve Orman İlçe Müd.

     

KONYA 3

   

HATİCE CAMCI

  Komisyon Bşk.

Konya Orman Fidanlık Müd.

     

KÜTAHYA

   

Ayfer AKBABA

  Komisyon Bşk.

Tarım ve Orman İl Müd.

     

MALATYA

   

Büket GÜL

  Komisyon Bşk.

Tarım ve Orman İl Müd.

     

MANİSA

   

Zehra DAŞÖZ

  Komisyon Bşk.

Tarım ve Orman İl Müd.

     

K.MARAŞ 2

   

Pelin BOZALİ

  Komisyon Bşk.

Kahramanmaraş Orman Bölge Müd.

     

K.MARAŞ 56

   

Şeyda ULUER

  Komisyon Bşk.

Tarım ve Orman İl Müd.

     

MARDİN

   

Derya KARAMAN

Komisyon Bşk. Tarım ve Orman İl Müd.

MUĞLA

   

Feriştah KÜÇÜK

  Komisyon Bşk.

Tarım ve Orman İl Müd.

     

MUŞ

   

Serap TARHAN

  Komisyon Bşk.

Tarım ve Orman İl Müd.

     

NEVŞEHİR

   

Vahide ÇİFTÇİ AYTEKİN

  Komisyon Bşk.

Tarım ve Orman İl Müd.

     

NİĞDE

   

Rabia DOĞANAY

  Komisyon Bşk.

Tarım ve Orman İl Müd.

     

ORDU

   

Ebru KIRAÇ

  Komisyon Bşk. Yrd.

Tarım ve Orman İl Müd.

     

RİZE

   

Ayşenur YAŞAR ŞAVŞATLI

  Komisyon Bşk.

 Doğa Koruma ve Milli Prk. Şb Müd.

     

SAKARYA

   

Ünzile ŞAHİN

  Komisyon Bşk.

Orman Bölge Müd.

     

SAMSUN

   

Songül KIYAK

  Komisyon Bşk.

TMO Şube Müd.

     

SİİRT

   

Dilek BAYAM

  Komisyon Bşk.

Tarım ve Orman İl Müd.

     

SİNOP

   

Özlem KARAKAYA AKAN

  Komisyon Bşk.

Orman İşletme Müd.

     

SİVAS

   

Serpil KALEM

  Komisyon Bşk.

Tarım ve Orman İl Müd.

     

TEKİRDAĞ

   

Gülşen MERCİMEK

  Komisyon Bşk.

Tarım ve Orman İl Müd.

     

TOKAT

   

Burcu SARAÇOĞLU

  Komisyon Bşk.

Turhal İlçe Tarım ve Orman Müd.

     

TRABZON

   

Ayşe KÜÇÜK

  Komisyon Bşk.

Orman Bölge Müd.

     

TUNCELİ

   

Duygu İNAN

  Komisyon Bşk.

Mazgirt İlçe Tarım ve Orman Müd

     

Ş.URFA

   

Dilek BAYRAM

  Komisyon Bşk.

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü

     

UŞAK

   

Hatice ÖZDEMİR

  Komisyon Bşk.

Orman İşletme Müd.

     

VAN

   

Aşkın YILDIZ

  Komisyon Bşk.

 Tarım ve Orman İl Müdürlüğü
     

YOZGAT

   

Nazan ERGİŞİ

  Komisyon Bşk.

 

     

ZONGULDAK

   

Handan SERTEL

  Komisyon Bşk.

 

     

AKSARAY

   

Hatice Ülkü BAŞER

  Komisyon Bşk.

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü

     

KARAMAN

   

Mine KARACA

  Komisyon Bşk.

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü

     

KIRIKKALE

   

Kübra YILDIZ

  Komisyon Bşk.

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü

     

BATMAN

   

Hatice ÇOBAN

  Komisyon Bşk.

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü

     

BARTIN

   

Gönül Merve ŞEN KUL

  Komisyon Bşk.

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü

     

ARDAHAN

   

Seçil BÖLÜKBAŞI

  Komisyon Bşk.

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü

     

IĞDIR

   

Berna TURAK

  Komisyon Bşk.

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü

     

YALOVA

   

Aysun ÖZTÜRK

  Komisyon Bşk.

Atatürk Bahçe Kültürleri Araştırma Enstitüsü Müd.

     

KARABÜK

   

Fatoş ŞAHİN

  Komisyon Bşk.

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü

     

KİLİS

   

Aysel BAKMAZ

  Komisyon Bşk.

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü

     

OSMANİYE

   

Ebru BİÇER

  Komisyon Bşk.

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü

     

DÜZCE

   

Pınar DÖNMEZ

  Komisyon Bşk.

 Orman İşletme Müd.