Soylu Mücadelemizin 23. kuruluş yıl dönümünde 17. Yetki Zaferimizi 48.029 Tarım-Orman Çalışanımızın güveni ve desteğiyle taçlandırarak dava ve gönül neferlerimizle yetki bayrağımızı yine zirveye taşıdık.

Her geçen gün artan üye sayımızla birlikte Tarım ve Ormancılık Hizmet Kolunda emek mücadelesinin öncüsü olduğumuzu, bize duyulan güvenin ve desteğin büyüyerek, çelikleşerek devam ettiğini 17. yetki yılımızda bir kez daha gözler önüne serdik.

Hizmet Kolumuzdaki rakipsizliğimizi çalışanlarımızın teveccühü, Erdemliler Hareketimizin her bir ferdinin onurlu duruşu, güçlü ve kararlı mücadelemiz, doğru eylemlerimizle bir kez daha tescillediğimiz bu yetki zaferimiz göstermiştir ki; Toç Bir-Sen Umudun, Güvenin, İstikrarın, Emeğin ve Alın Terinin adıdır.

 

‘Yetki’ demek ‘Yeni Sorumluluklar’ ve ‘Daha Büyük Hedefler’ demek.

Şimdi Tarım-Orman Çalışanlarımızın bize gösterdiği bu teveccühün sorumluluğuyla yeniden ‘Bismillah’ diyerek daha güçlü yarınlara, daha büyük hedeflere, yeni zaferlere ve kazanımlara başarının getirdiği rehavete kapılmadan, mücadeleden yılmadan hep birlikte yürüyeceğiz. Üyelerimize, Çalışanlarımıza, Ülkemize ve yüreğinde bizlere dair umut taşıyan Gönül Coğrafyamıza hizmet etmeye devam edeceğiz.

Bizlere inanan, güvenen ve yetkiyi yine emin ellere teslim eden Tarım-Orman Çalışanlarımıza, teşkilatımızın her kademesinde emek vererek mücadelemize, hedeflerimize, yetki zaferimize ortak olan, tüm zorlu süreçlere ve koşullara rağmen mücadele etmeyi asla bırakmayan, birlik ve beraberliğimizi alın teriyle büyüten, örgütlü gücümüzü çelikleştiren Erdemliler Hareketimizin her bir ferdine, gönülden teşekkür ediyor, şükranlarımızı sunuyoruz.

17. Yetkimizin Teşkilatımıza, Üyelerimize, Çalışanlarımıza, Memur-Sen’imize, Ülkemize ve Gönül Coğrafyamıza hayırlı olmasını diliyoruz.

 

Birliğimiz, Beraberliğimiz Daim,

Mücadelemiz Güçlü,

Yetkimiz Hayırlı Olsun